وقتی چاروسا از دسترس خارج است/وضعیت نامناسب اینترنت در چاروسا به عادت همیشگی مردم تبدیل شد
وقتی چاروسا از دسترس خارج است/وضعیت نامناسب اینترنت در چاروسا به عادت همیشگی مردم تبدیل شد

مردم از وضعیت اینترنت در چاروسا گلایه مند هستند.

به گزارش پایگاه خبری امیددنا/اینترنت در حالی  یکی از نیاز های اساسی مردم در عصر ارتباطات به شمار می رود که این روزها به واسطه پیشرفت روزافزون این حیطه، شاهد انجام اقدامات در حوزه آموزش و پرورش برای دانش آموزان از این طریق هستیم.

با وجود این پیشرفت ها در برخی از نقاط شهری و روستایی بخش چاروسای کهگیلویه گاهی شاهد مشکل آنتن دهی خطوط تلفن های همراه و عدم دسترسی به اینترنت هستیم که مردم به علت وجود چنین اختلالاتی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند.

این روزها شاهد بدترین وضعیت تلفنی و اینترنتی در چاروسا هستیم و به نحویی در چهار نقطه از چاروسا که قرار می گیریم چاروسا از وضعیت نامناسبی برخوردار است.

در ابتدای سال مسئوولان به نحویی از برطرف شدن مشکل اینترنت در روستای آبچندار و روستاهای امامزاده سید محمود(ع) حرف زده شد که گویا برای همیشه این مشکل برطرف شد اما متاسفانه چند ماهی طول نکشید تا آنتن اینترنت و تلفن همراه آبچندار از دسترس خارج شد و متاسفانه صاحب دقیقی برای این دستگاه پیدا نمی شود.

روستای شوتاور که به عنوان بزرگترین روستا در چاروسا از آن نامبرده می شود در شب های گذشته بر اثر اتفاقاتی دکل این روستا دچار مشکلی می شود و همچنان از وضعیت نامناسب و در دسترس نبود آن می گذرد و هیچ گونه اقدامی صورت نمی گیرد.

وقتی سری به امامزاده سید محمود(ع) بزنیم متوجه می شویم که چند روزی است که دکل همراه اول آن دچار مشکل شده و تاکنون خبری از راه اندازی آن نشد از نبود اینترنت در این روستا که بگذریم قطعی خط تلفن هم به عنوان اضافه شده است.

از این ها همه بگذریم روستاهای هستند که از ابتدا از وضعیت نامناسب آن می گذرد و مردم روستاهای دارگنجی، پس رش، کلاب ها و دیگر مناطق چاروسا از وضعیت بسیار نامناسب دسترسی از خطوط برخوردار است که امیدواریم مخابرات استان به خود بیاید و کاری برای این روستاها انجام دهد.

از همه روستاها بگذریم به سمت شهر قلعه رئیسی برویم متاسفانه وضعیت اینترنت و خطوط تلفن در بسیاری از نقاط این شهر آنچنان ضعیف است که برای دانلود یک عکس بسیار ساده مدت ها باید صبر کرد و بعید بدانیم دانش آموزانی که این روزها امید آینده خود را در گرو اینترنت می دانند ناامید می شوند و تنها امیدشان این است که قول مسئوولان برای برطرف شدن عملی شود.

مدیرعامل مخابرات استان و مجموعه همکارنشان برای حل مشکلات مردم برای شبانه روزی نداشته باشند چرا که این روزها امید بسیاری از مردم در گرو کمک و تلاش آنهاست که امیدواریم مشکلات چاروسا در دستور کار قرار بگیرد تا شاید گوشه از مشکلات آنها برطرف شود.

  • نویسنده : میری