رفع مشکل اینترنت نقاط مختلف شهر قلعه رئیسی تا پایان آبان
رفع مشکل اینترنت نقاط مختلف شهر قلعه رئیسی تا پایان آبان

مدیرعامل مخابرات کهگیلویه و بویراحمد از برطرف شدن مشکلات خطوط اینترنت در شهر قلعه رئیسی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری امیددنا/ پس درج خبری مبنی بر مشکلات خطوط تلفن و در دسترس نبود خطوط در چاروسا منتشر شد مدیرعامل مخابرات استان و برق شهرستان کهگیلویه نسبت به این خبر واکنش نشان دادند.

امیری مدیرعامل مخابرات استان در خصوص مشکلات خطوط تلفن  و اینترنت در نقاط مختلف شهر قلعه رئیسی عنوان کرد: شهر قلعه رئیسی به دلیل کوهستانی بودن در بسیاری نقاط خطوط تلفن اینترنت جواب گو نیست که به دنبال جابه جایی دکل در نقطه دیگری بودیم که در نقطه جدید مشکل برق دکل را داشتیم که همکاری صورت نگرفت و تصمیم گرفتیم که نقطع دیگر را از طریق دکل ایرانسل پوشش دهیم که تا آبان ماه مشکل شهری قلعه رئیسی برطرف می شود.

مدیرعامل مخابرات استان در خصوص دکل روستای امامزاده سید محمود(ع) و شوتاور هم گفت: کابل برق و ترانس برق این دو روستا در شب های گذشته به سرقت رفت که این مهم وظیفه اداره برق است که برطرف کند و در حال مشکلی در این زمینه نداریم.

امیری همچنین از راه اندازی اینترنت در خط و فاز ۸ برای بسیاری از روستاهای چاروسا خبر داد و گفت: روستاهای همچون امامزاده سید محمود(ع) و دالون و روستاهای همجوار آنها در فاز ۸ما قرار گرفت که منتظر ارسال تجهیزات هستیم که هر لحظه که به دست استان برسد نسبت به نصب آن اقدام خواهیم کرد.

باقراصل معاون برق شهرستان کهگیلویه هم در خصوص مشکلات خطوط تلفن در بعضی دکل های این بخش عنوان کرد: ترنس روستای شوتاور دچار مشکلاتی شد که دیروز عصر مشکل آن برطرف شد و در مدار قرار گرفت و هم اکنون مشکلی ندارد و کابل برق دکل روستای امامزاده سید محمود(ع) به سرقت رفت که تا آخر وقت امروز هم مشکل آن برطرف می شود.

  • نویسنده : میری