حمایت از تولیدات روستایی رسالت مهم صندوق کارآفرینی امید
حمایت از تولیدات روستایی رسالت مهم صندوق کارآفرینی امید

حمایت از تولیدات روستایی و کسب کار‌های خرد و زود بازده از برنامه صندوق کارآفرینی امید کشور است.

به گزارش  امید دنا ، با حضور معاون توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید کشور مدیر جدید صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی کشور در این آیین گفت: همدلی و همکاری کارکنان صندوق، عامل مهمی برای خدمت مطلوب به مردم و رضایت مندی آنان است.

علی رضا همتی افزود: صندوق کارآفرینی امید در سال‌های اخیر اقدامات خوب و نوآورانه‌ای انجام داده که منجر به رونق تولید و اشتغال در کشور شده است.
همتی انجام تفاهم نامه با بیش از ۵۰ دستگاه و حمایت از تولیدات روستایی و کسب کار‌های خرد و زود بازده را از برنامه صندوق کارآفرینی امید کشور دانست، و اضافه کرد: تلاش می‌کنیم در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها از کسب و کار‌ها حمایت کند تا بستر برای شکوفایی و رونق تولید و اشتغال فراهم شود.

ارسلان حسن پور مدیر سابق صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد هم گفت: در این مدت ۱۸ هزار۴۵۲ فقره تسهیلات به مبلغ ۲ هزار و ۹۱۸ میلیارد ریال توسط صندوق کارآفرینی امید استان پرداخت شده که نسبت به دوره مشابه افزایش ۱۱ برابری داشته اشت.

در پایان این جلسه  با حکم مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید کشور کاظم حاجی پور به عنوان سرپرست صندوق کار آفرینی امید استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از خدمات ارسلان حسن پور مدیر صندوق سابق این صندوق تقدیر شد.