تصادف دو خودروی سواری پارس و پراید ۳ کشته و زخمی برجای گذاشت
تصادف دو خودروی سواری پارس و پراید ۳ کشته و زخمی برجای گذاشت

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر یاسوج از برخورد یک دستگاه پژو پارس با یک دستگاه پراید در محدوده پل مهریان محور یاسوج_ اصفهان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری امیددنا/مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر یاسوج از برخورد یک دستگاه پژو پارس با یک دستگاه پراید در محدوده پل مهریان محور یاسوج_ اصفهان خبر داد.

“هاشم یوسفی”بااعلام این خبر گفت: ساعت ۱۶ و ۵۰ دقیقه روز جمعه ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۰ از وقوع تصادف یک دستگاه پراید با یک دستگاه پژو پارس در محور یاسوج_ اصفهان حد فاصل پل مهریان مطلع شدیم.
وی از اعزام اکیپ امداد و نجات آتش نشانی به همراه تیم تخصصی نجات به محل حادثه سخن خبر داد و اظهار کرد: در این تصادف خودرو پراید پس از برخورد با خودروی پژو پارس منحرف و به دره و زیر پل مهریان سقوط کرد که دو نفر سرنشینان خودرو پراید( هر دو مرد بودند) در دم فوت کردند، با تلاش پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی آزادسازی انجام شد و اجساد از خودرو بیرون کشیده شدند.
یوسفی بیان کرد: یک مصدوم حادثه(سرنشین پژو پارس) تحویل عوامل اورژانس داده شد که پس از اقدامات اولیه این مرد مصدوم به بیمارستان یاسوج منتقل شد.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : دهدشت نیوز