مردم کهگیلویه و بویراحمد بدون توجه به شایعات برای مقابله با کرونا واکسن بزنند

به گزارش امید دنا، امام جمعه یاسوج در خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفت: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد به شایعات توجه نکنند و برای حفظ سلامتی خود و قطع شیوع بیماری کرونا هرچه سریعتر با مراجعه به مراکز واکسیناسیون واکسن بزنند.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی افزود: مردم استان برای مقابله با این بیماری و جلوگیری از شیوع آن حتما دستورالعمل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد کرونا را رعایت کرده و از شرکت در تجمعات خود داری کنند تا از شیوع گسترده این بیماری در استان پیشگیری شود.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به درگیری‌های چند روز پیش در شهر یاسوج اشاره کرد و گفت: ایجاد رعب و وحشت در میان مردم آنهم در روز روشن آبروی استان و مرکز استان را خدشه دار می‌کند و متاسفانه این حرکات ناشایست به سرعت در فضای مجازی منتشر شده ، چهره و وجه استان را مخدوش کرده است.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با بیان اینکه مردم ساکن مرکز استان باید الگوی فرهنگی، اخلاقی و حتی مدیریتی برای سایر شهرستان‌ها باشند، اضافه کرد: مسئولان نیروی انتظامی و قضایی باید عوامل این درگیر‌ها که چهره فرهنگی استان را مخدوش می‌کنند دستگیر و با آن‌ها برخورد قاطع و بازدارنده داشته باشند تا دیگر شاهد چنین رفتار‌های ناشایست و هنجارشکنانه در جامعه نباشیم.
خطیب نماز جمعه یاسوج وضعیت خیابان‌ها و معابر شهر یاسوج را نامناسب دانست و افزود: خیابان‌های شهر یاسوج پر از دست اندازی است و همین امر باعث نگرانی و گلایه مندی مردم این شهر شده و شهرداری و شورای شهر برای رفع این مشکل چاره اندیشی کنند چرا که شهر یاسوج مرکز استان است وجود خیابان‌ها با چنین وضعیتی برازنده مرکز استان نیست