مدیر عامل گروه صنایع غذایی آرد و نان کوبودنا در پیامی ایام الله دهه مبارک فجر را تبریک گفت

به گزارش امید دنا، در متن پیام «دکتر بهرام باقری » آمده است‏

                        بسم الله الرّحمن الرّحیم

رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای مدظله العالی: دهه‌ی فجر، دهه‌ی تجدید قوای نیروهای انقلابی با تجدید یادها و خاطره‌های پُرشکوه آن روزهاست، دهه‌ی تجدید عهد و میثاق ملت ما با انقلاب است، دهه‌ی گرامیداشت بزرگترین معجزه‌ی الهی در این روزگارهاست.

دهه فجر انقلاب اسلامی تبلور شکوه و عظمت نهضت مبتنیِ بر تعالیم امامین انقلاب، که توانست اسلام ناب محمدی را در سرزمین پاک ایران تثبیت کند تا مردم ایران با ولایت‌مداری قلّه‌های رفیع سرافرازی را طی کنند و توطئه‌های نظام استکباری و تحریم‌های ظالمانه خنثی شود.

در سالگرد چهل و سومین فجر انقلاب، ایران اسلامی همچنان بالنده و مقتدر، چون کوه استوار است و مردم ولایتمدار با کسب تجربه و به برکت عمل به وصایای امام راحل (ره) و هدایت‌های روشنگرانه رهبر معظم انقلاب و با توجهات حضرت ولیعصر (عج) انقلاب اسلامی در مسیر فتح قله های افتخار و عزت و پیشرفت قرار دارد.

اینجانب ایام‌الله دهه مبارک فجر را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران، ملت شریف استان تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال سعادت، بهروزی و پیشرفت را برای ایران اسلامی مسألت می‌نمایم.

 

                                  دکتربهرام باقری
                مدیر عامل گروه صنایع غذایی آرد و نان کوبودنا