عذاب مردم در جاده‌های برفگیر روستایی دیشموک/مسئولانی که در نمک‌پاشی جاده مانده‌‌اند؟
عذاب مردم در جاده‌های برفگیر روستایی دیشموک/مسئولانی که در نمک‌پاشی جاده مانده‌‌اند؟

به گزارش امیددنا به نقل ازخبرگزاری فارس از دیشموک، با توجه به بارش برف در منطقه دیشموک بسیاری از روستاهای دیشموک نسبت به ارتباط با مرکز شهر دچار مشکل و تردد هستند. روستاهای مورخانی، بناری، لیراب، دشتک با توجه به اینکه در حومه شمال شرقی شهر دیشموک واقع بوده بر اثر بارش برف در مله […]

به گزارش امیددنا به نقل ازخبرگزاری فارس از دیشموک، با توجه به بارش برف در منطقه دیشموک بسیاری از روستاهای دیشموک نسبت به ارتباط با مرکز شهر دچار مشکل و تردد هستند.

روستاهای مورخانی، بناری، لیراب، دشتک با توجه به اینکه در حومه شمال شرقی شهر دیشموک واقع بوده بر اثر بارش برف در مله خرسک دیشموک دچار مشکل هستند.

عدم توانایی مسئولان در رفع مشکلات جاده‌ای دیشموک گلایه مردم روستاها را به دنبال داشته است زیرا یک مشکل کوچک مثل تهیه نمک جهت پاشیدن در جاده‌های روستایی موجب سختی و کندی تردد شده است.

در حومه غربی شهر دیشموک هم روستاهای دلی و رود سمه دچار همین مشکل بوده که مردم در جهت رفع مشکل جاده‌ای موضوع را با رسانه در میان گذاشته‌اند.

روح الله جهانگرد دهیار روستای دلی ضمن ابراز گلایه از مسوولان متولی خواهان رفع مشکل جاده روستای دلی، رود سمه و پای پره شد.

 

 

 

  • نویسنده : مداحی پور
  • منبع خبر : خبرگزاری فارس