مرکز نیکوکاری شهدای گمنام گچساران به نمایندگی از ۶ مرکز نیکوکاری در کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شد.

به گزارش  امید دنا  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان در آیین افتتاح مرکز نیکوکاری شهدای گمنام گچساران گفت: امسال ۳۰۰ میلیارد ریال از سوی خیران در زمینه اهداء جهیزیه و ازدواج، بهداشت و درمان، مسکن و ساختمان، معیشت، فرهنگی و آموزش در قالب کمک‌های نقدی، غیر نقدی و خدمات به نیازمندان پرداخت شد.
مبشری افزود: بیش از ۶۰ مرکز نیکوکاری در مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد فعال است.
وی بیان کرد: خیران می‌توانند کمک‌های اهدایی خود را به‌صورت نقدی و کالا در بخش‌های مختلف از جمله طرح اکرام، اشتغال، مسکن، درمان، کمک‌هزینه ازدواج و جهیزیه، سبد کالا و لوازم ضروری زندگی (معیشت)، نذر و قربانی، پوشاک و البسه و صدقات به مراکز نیکوکاری اهدا کنند.
مبشری گفت: مراکز نیکوکاری وابسته به این نهاد حمایتی نقش مهمی در شناسایی هر چه مطلوب‌تر نیازمندان و رفع مشکلات آنان دارند.
مبشری بیان کرد: مرکز نیکوکاری شهدای گمنام گچساران به نمایندگی از ۶ مرکز نیکوکاری در استان افتتاح شد.
وی افزود: هدف از تشکیل مراکز نیکوکاری شناسایی نیازمندان از سوی افراد متمکن هر محله و تامین نیاز‌های آنان و رساندن کمک‌ها و نذورات مردمی به دست قشر‌های کم درآمد و آسیب پذیر است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اکنون بیش از ۱۷ هزار دانش آموز و دانشجو زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.
مبشری ادامه داد: افزون بر ۴۷ هزار خانوار با جمعیتی بیش از ۱۱۲ هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.
مبشری افزود: صداقت، شفافیت، اعتمادسازی، همدلی، امانتداری، مردم محوری، انضباط، نظارت، رازداری و عدالت از اصول مهم در کار مراکز نیکوکاری کهگیلویه و بویراحمد است.

بهره برداری از مرکز نیکوکاری دهستان سادات محمودی بخش پاتاوه
سومین مرکز نیکوکاری بخش پاتاوه در روستای رودشتی سادات محمودی به مناسبت دهه فجر افتتاح شد.
مدیرکمیته امداد حضرت امام (ره) بخش پاتاوه در آیین افتتاح مرکز نیکوکاری گفت: مردمی شدن خدمات کمیته امداد و محله‌محور شدن این خدمات، یکی از اهداف مهم راه‌اندازی مراکز نیکوکاری است.
جان محمد آبسالان مساعدت به مستمندان و ایتام و گره گشایی از مشکلات مردم از دیگر اهداف راه اندازی این مرکز است.
وی ادامه داد: بیش از ۳ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) و مرکز نیکوکاری در دهستان سادات محمودی است.
حجت الاسلام سیادت امام جمعه پاتاوه هم با دعوت از خیران برای کمک به این مرکز گفت: کارهای خیر در جامعه زیاد انجام می شود اما اگر باهدفی خاصی و با برنامه ریزی اجرا شود ارزش کار را چند برابر می‌کند.