استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مردم جهت حضور باشکوه در راهپیمایی موتوری و خودرویی ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ دعوت کرد

 به گزارش امید دنا  در پیام سید علی احمدزاده آمده؛
راهپیمایی ۲۲ بهمن مظهر اقتدار ملی است( مقام معظم رهبری)

اینک و در آستانه فردای شکوهمند و غرورآفرین ۲۲ بهمن ماه یادآور طلوع حیات‌بخش خورشید پرفروغ رهایی و شکوفایی شجره طیبه الهی انقلاب اسلامی، دل‌ها ‌دگربار برای تجدید عهد و میثاق با آرمان‌های بزرگ مرد تاریخ معاصر و احیاگر حاکمیت دینی، عارف بالله حضرت امام خمینی(ره) و فرهنگ بلند شهادت و مقاومت و نیز امتداد مبارک رهبری الهی مقام معظم رهبری می‌تپد و خروش عاشقانه و پرشور و شعور و آگاهی ملت ایران در پیش‌روی خواهد بود.

مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد همچون همیشه و صد البته با دل‌هایی پرامیدتر از گذشته و با گام‌هایی محکم‌تر از سال‌های قبل جشن ملی ۱۴۰۰ را به رخ دنیا خواهند کشید.

مردم غیرتمند و همیشه در صحنه استان فردا ۲۲ بهمن مطابق با شیوه‌نامه‌های بهداشتی و برابر برنامه‌ریزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به صورت خودرویی( خانوادگی) و موتوری ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ را به روزی خاطره‌انگیز و شاد برای دوستان انقلاب و روز هراس و ناامیدی برای دشمنان رقم خواهند زد.

اینجانب از مردم خداجو، ولایی و همیشه در صحنه استان دعوت می‌کنم تا با رعایت اصول بهداشتی توصیه شده، باشکوه و اقتدار در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن ماه شرکت نموده و دگربار سربلندی استان و کشورمان را رقم بزنند.

سید علی احمدزاده
استاندار