در جشنواره شهید رجایی؛ کمیته امداد امام خمینی( ره)  استان کهگیلویه و بویراحمد رتبه برتر را کسب کرد
در جشنواره شهید رجایی؛ کمیته امداد امام خمینی( ره)  استان کهگیلویه و بویراحمد رتبه برتر را کسب کرد

در جشنواره شهید رجایی و در محور شاخص‌های عمومی و اختصاصی، کمیته امداد استان به‌عنوان یکی از دستگاه‌های برتر معرفی شد.

مراسم تجلیل و تقدیر از برگزیدگان خدمت جشنواره شهید رجایی با حضور استاندار و معاونین استانداری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و مدیران و رؤسای ادارات، نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان در سالن شماره یک استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

کمیته امداد امام خمینی (ره) استان  کهگیلویه و بویراحمد در ارزیابی عملکرد در دو محور شاخص‌های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی  کمیته امداد استان به عنوان دستگاه برتر معرفی شد

جشنواره استانی شهید رجایی هرساله با هدف ارزیابی عملکرد ادارات برگزار می‌شود و از دستگاه‌های اجرایی برگزیده تقدیر می‌شود.

انتخاب دستگاه‌های برتر از بین سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌های وابسته و تابعه که بالاترین امتیاز را در مجموع دو بعد شاخص‌های عمومی و اختصاصی کسب نمایند، صورت می‌گیرد

کمیته امداد امام خمینی   (ره) استان کهگیلویه و بویراحمد  به  در ارزیابی عملکرد در شاخص‌های اختصاصی جشنواره شهید رجایی رتبه برتر را کسب کرد.

در این مراسم لوح تقدیر و تندیس جشنواره در بخش شاخص‌های عمومی و اختصاصی دستگاه‌های برتر استانی از طرف دکتر احمد زاده  استانداراین استان و رئیس جشنواره به   دکتر مبشری  مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اهدا شد.