اجتماع بزرگ بسیجیان دریاسوج+تصاویر
اجتماع بزرگ بسیجیان دریاسوج+تصاویر

به گزارش امیددنا به نقل از خبرگزاری بسیج، در این مراسم، بسیجیان شهرستان بویراحمد با فریاد “لبیک یا خامنه ای، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ” با آرمانهای امام (ره) ، شهدا و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند. نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: بسیجیان و مردم […]

به گزارش امیددنا به نقل از خبرگزاری بسیج، در این مراسم، بسیجیان شهرستان بویراحمد با فریاد “لبیک یا خامنه ای، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ” با آرمانهای امام (ره) ، شهدا و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: بسیجیان و مردم تا پای جان از ارزش های اسلام و انقلاب دفاع می کنند و علی رغم اغتشاش ها و تهدیدها در میدان ایستاده اند.
آیت الله سید نصیر حسینی افزود: جبهه آرایی های موجود در ناآرامی های اخیر همه از ناحیه دشمنان ایران اسلامی از جمله آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و آل سعود است که عده قلیلی در کشور فریب شان را خورده اند.
وی ادامه داد: مردم و بسیجیان ما همچون کوه استوار در میدان ایستاده اند و دل ولی فقیه به این یاران با بصیرت است.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: سرپیچی از فرامین مقام معظم رهبری که فرمانش همچون فرمان رسول خدا واجب الاجراست، به مثابه ترک کردن میدان و حمایت از یزیدیان است.
آیت الله حسینی گفت: ارزش های ایران اسلامی مشخص است و دشمنان آن هم مشخص هستند دشمنانی که به اسلام و مکتب اهل بیت اعتقاد ندارند و فاسد و فاسق اند.
وی تاکید کرد: راهبری این ملت شایسته سلطنت پهلوی نبود زیرا اختیار سرنوشت خوشان را نداشتند و اراده آنان دست بیگانگان بود اما امام به میدان آمد و انسان های بزرگ و برجسته ای امام را در مبارزه یاری کردند.
بسیج مستضعفان با فرمان امام خمینی(ره) در پنجم آذر ۱۳۵۸ تشکیل شد و پس از تصویب مجلس شورای اسلامی در دی ۱۳۵۹ به صورت قانونی رسمیت پیدا کرد.

جمع کثیری از بسیجیان با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

علاوه بر این، پنج میلیون نفر از بسیجیان سراسر کشور نیز با ارتباط مستقیم و به صورت مجازی در این برنامه حضور داشتند.

اجتماع باشکوه بسیجیان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج + ( تصاویر)اجتماع باشکوه بسیجیان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج + ( تصاویر)اجتماع باشکوه بسیجیان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج + ( تصاویر)

اجتماع باشکوه بسیجیان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج + ( تصاویر)
اجتماع باشکوه بسیجیان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج + ( تصاویر)اجتماع باشکوه بسیجیان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج + ( تصاویر)اجتماع باشکوه بسیجیان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج + ( تصاویر)