گردهمایی مجمع عمومی بسیج شهرستان بویراحمد
گردهمایی مجمع عمومی بسیج شهرستان بویراحمد

جانشین فرمانده سپاه فتح استان در این مراسم گفت : باید از ظرفیت گروه‌های مختلف فکری و سیاسی برای برطرف کردن بحران‌ها استفاده کرد.

به گزارش امید دنا  سردار مثنوی با اشاره به جهاد تبیین گفت: امروز با شکست تحریم‌ها در بسیاری از حوزه‌ها خودکفا شدیم و برای حرکت در مسیر انقلاب نیاز به جهاد تبیین داریم.
وی با بیان اینکه امروز دشمن همه تاکتیک‌های خود برای مقابله با ایران اسلامی را به میدان مبارزه آورده است گفت: امروز دشمن به طور آشکار و با همه ترفند‌ها به میدان آمده و این نشان از شکست دشمن است.
جانشین فرمانده سپاه فتح استان با تاکید بر آرمان‌های انقلاب افزود: برای برون رفت از مشکلات باید نقشه راه داشته باشیم و با طرح و برنامه عمل کنیم.
رئیس مجمع بسیجیان شهرستان بویراحمد هم در این این گردهمایی گفت: ساختار و ماهیت مجمع بسیج شناسایی مشکلات مردم در هر زمینه‌ای و رفع این مشکلات است.
صالح پور افزود: مجمع بسیج با استفاده از نخبگان، اندیشه مندان، متخصصان و اهالی تفکر ، ظرفیت‌ها و فرصت‌ها را با هدف امیدآفرینی در جامعه شناسایی و طرح و ایده مناسب برای این ظرفیت‌ها را ارائه و تا حصول نتیجه پیگیری می‌کنند.
رئیس مجمع بسیجیان شهرستان بویراحمد اضافه کرد: مجمع بسیجیان ۶ کارگروه و یک هیئت اندیشه ورز دارد که در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کند.