استاندار کهگیلویه و بویراحمد: دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است
استاندار کهگیلویه و بویراحمد: دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ناآرامی های اخیر در کشور، گفت: دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است اما نخبگان، معتمدین و ریش سفیدان نباید اجازه دهند که این اتفاق بیفتد زیرا به اراده دولت پای کار سیزدهم مشکلات اقتصادی در حال رفع هستند و تحول و سازندگی در راه است.

به گزارش  امید دنا سید علی احمدزاده روز شنبه در همایش معتمدین ، ریش سفیدان و چهره های فرهنگی و اجتماعی در یاسوج اظهار داشت: کشور در یک مقطع تجربه شده ای قرار دارد و آنچه که در پیش روی ماست الگویش از سال های قبل گرفته شده و الگوی آن در سال ۹۸ پایه گذاری شد و اکنون در بستر جدیدی آغاز شده است.

وی با اشاره به آغاز جنگ هشت ساله اظهار داشت : ابتدا دشمن با جنگ آغاز کرد که ایران اسلامی را سرنگون کند اما نه تنها نتیجه نگرفتند بلکه به نفع ما جنگ تمام شد و دشمن شکست خورد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همزمان با دوران دفاع مقدس منافقان را مسلح کردند و کشتار عظیم ۱۷ هزار نفره ای از مردم مظلوم ایران به راه انداختند و زن، مرد و کودک را شهید کردند.

احمدزاده عنوان کرد: امروز با پول کشورهای استعمارگر و با تفکر صهیونیست و پول کشورهای مرتجع عربی جریاناتی راه می اندازند و سایت هایی تشکیل می دهند با عنوان سعودی اینترنشنال و اسمش را هم ایران اینترنشنال می گذارند.

وی تاکید کرد: هزینه و فکر این رسانه ها از آل سعود و اسمش را به نام ما می زنند و دروغ پشت دروغ، این ها یک جنگ تمام عیار پیچیده از سال های قبل شروع کرده اند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دنیای استکبار و کفر برنمی تابد در مقابل خود یک جریان جدید شکل بگیرد که عالم را به سمت خداپرستی و فطرت خداباوری راهنمایی کند

وی تاکید کرد: آن چه در پیش روست برگرفته از روند سال های مختلف، برای ایجاد دردسر و فتنه در درون خود کشور ایران است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است

احمدزاده گفت: زمانی که ایران در تسلیحات نظامی خود به جایی رسید که می تواند پیشرفته ترین مقر آمریکا را بمباران کند و حتی یک موشک ما توسط دشمن رهگیری نشد دشمنان از جنگ با ما صرف نظر کردند و وارد جنگ رسانه ای و فرهنگی شدند.

وی ابراز داشت: آن ها می خواهند به گفته خود جنگ را به درون ایران بکشانند و فتنه ای که اکنون شکل گرفت ناشی از این تفکر بود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: فتنه را از اطراف ما آغاز کردند اما شکست خوردند و اکنون همه آنانی که در صحنه اند مردم نیستند و بخشی از آن ها جوانان فریب خورده و معترضین هستند اما بخشی از صحنه گردانان نیروهای دشمن و اغتشاش گر هستند .

۴۳سفر شهرستانی استاندارکهگیلویه و بویراحمد

استاندار ادامه داد: ما دولتمردان از مردم جدا نیستیم و خود مردم هستیم و دولت جدا از مردم نیست، مردم در صحنه اند و انقلاب مال مردم است.

احمدزاده بیان کرد: تاکنون ۴۳ سفر برای رفع مشکلات مردم در نقاط مختلف استان انجام شده و حتی در سطح بالاتر آقای رئیس جمهور در کمتر از یک سال همه استان های کشور را سرکشی و رو در رو با مردم گفت و گو کرد.

وی عنوان کرد: دشمنان نقشه هایی برای جداسازی و انفکاک در کشور کشیده اند و باید فتنه ها را در سیستان و بلوچستان، آذربایجان و دیگر استان ها را باید دید.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: تیم های متعددی را با سلاح و امکانات به غرب کشور می فرستند و این ها همه هدفمند است و به دنبال تغییر در اقلیم کشور ایران و تبدیل به کشورهای مختلف و متلاشی کردن ایران هستند.

اقتدار ایران اسلامی دشمن را هراسان کرده

احمدزاده تصریح کرد: آنچه که در کشور جریان دارد به این دلیل است که دشمن متوجه شده که ما در اوج اقتداریم و تسلیم نخواهیم شد و از این شرایط هراسان هستند.

وی افزود: ایران جزو برترین ها در تسلیحات نظامی، پهپادها و هواپیماها، در دریا و تکنولوژی های علمی و نانو، پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی است و آن ها به دنبال توقف این پیشرفت ها هستند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: عده ای بر اثر القاهای نادرست مثلا با بدجلوه دادن راست و نشاندن دروغ به جای واقعیت، ذهن هایشان به کار گرفته شده است.

احمدزاده تاکید کرد: این ها جوانان ما هستند که باید به گفته رهبری تلاش کنیم که برگردند و ذهن هایشان اصلاح شوند.

وی بیان کرد: عده ای دیگر کاملا مواجب بگیر اجانب هستند و دوره های نظامی دیده اند و در تلاشند ذهن جوانان ایران را خراب کنند.

احمدزاده گفت: مشکلاتی در وضعیت اقتصادی کشور وجود دارد که بخشی از آن به خاطر تحریم کمر شکن بی سابقه دشمن است که در معیشت مردم تاثیر گذار بوده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: در این استان همه تلاش بر ان نهاده شده تا محرومیت های استان در حوزه زیرساخت ها، راه روستایی، جاده و غیره رفع شود.

۲۸روستای کهگیلویه و بویراحمد سه ماه زمستان جاده ندارند

وی ادامه داد: ۲۸ روستای استان سه ماه از سال جاده ندارند و در برخی روستاهای استان مردم به سختی از رودخانه عبور می کنند اما اکنون با پیگیری های انجام شده برای عبور و مرور روستائیان روی رودخانه خرسان و مارون پل ساخته می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: جاده های بسیاری از روستاهای استان در حال بهسازی و یا احداث هستند و آبرسانی به روستاهای تشنه و دارای تنش آبی در حال انجام است.

وی گفت: با دفتر محرومیت زدایی کشور برای تخصیص اعتیار آب آشامیدنی و جاده های روستایی کل استان توافق شده است و ظرف دو تا سه سال آینده تمام روستاهای استان آب آشامیدنی مطمئن و جاده آسفالته مطمئن خواهد داشت.

افزایش بی سابقه اعتبارات عشایری کهگیلویه و بویراحمد

احمدزاده تاکید کرد: اعتبارات عشایر در سال های گذشته تنها ۶ میلیارد تومان بوده و امسال به ۲۶۰ میلیارد تومان رسیده که بی سابقه است.

وی ادامه داد: قول ۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان از سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به استان گرفته شد و ۲ هزار واحد نیز بنیاد مستضعفان وعده داه است که این ها جدای از طرح نهضت ملی مسکن هستند.

کارخانه قند یاسوج دهه فجر امسال به ریل تولید بر می گردد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تلاش دولت برای رفع محرومیت هاست و در بخش سرمایه گذاری برای اشتغال کارخانه قند استان پس از سال ها تعطیلی در کمتر از یک سال ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی تصریح کرد: دولت در تلاش است دهه فجر به ریل تولید بازگردد و هزار تن شکر را تولید کند و بسیاری از کارخانه های ورشکسته در حال احیا هستند.

احمدزاده تاکید کرد: در روزهای اخیر ۲ قول شامل پالایشگاه گچساران با ایجاد پنج هزار شغل در استان و بهره برداری گاز مختار از وزیر نفت گرفته شده است.

وی افزود: اراده دولت بر این است که در استان های محرومی همچون کهگیلویه و بویراحمد تحول و سازندگی ایجاد کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشکل اقتصادی در کشور به فضل الهی و اراده ملی جمع خواهد شد و اراده دولت تغییر در این وضعیت هاست و باید ریش سفیدان و نخبگان مردم را امیدوار کنند.