مدیرعامل شرکت پیشگامان کشاورزی و صنعت کوثر دنا، در پیامی ۱۶ آذرماه، روز دانشجو را تبریک گفت
مدیرعامل شرکت پیشگامان کشاورزی و صنعت کوثر دنا، در پیامی ۱۶ آذرماه، روز دانشجو را تبریک گفت

  به گزارش امیددناوبه نقل از روابط عمومی شرکت پیشگامان کشاورزی و صنعت کوثر دنا، متن پیام دکتر رضائیان بدین شرح است: باسمه تعالی فرا رسیدن شانزدهم آذرماه یادآور حضور مقتدرانه دانشجویان استکبارستیز در حماسه های ماندگار ایران اسلامی است. روز دانشجو، روز تاکید بر نقش مجاهدت در راه کسب علم و دانش، در کنار […]

 

به گزارش امیددناوبه نقل از روابط عمومی شرکت پیشگامان کشاورزی و صنعت کوثر دنا، متن پیام دکتر رضائیان بدین شرح است:

باسمه تعالی
فرا رسیدن شانزدهم آذرماه یادآور حضور مقتدرانه دانشجویان استکبارستیز در حماسه های ماندگار ایران اسلامی است.

روز دانشجو، روز تاکید بر نقش مجاهدت در راه کسب علم و دانش، در کنار تقویت ایمان و بصیرت سیاسی، در راه پیشرفت علمی، معنوی و سیاسی کشور است.
امروز، دانشجوی مسلمان انقلابی دو رسالت مهم بر عهده دارد: نخست این که تلاش کند تا به بالندگی علمی برسد و دوم این که در مواجهه با رویدادها و مناسبات اجتماعی و سیاسی و در قبال سرنوشت جامعه با کوله باری از تعهد و دانش، به نقد منصفانه، آگاهانه و محترمانه در جهت اصلاح و ارتقا بپردازد؛ حرکت و تلاش در راستای این دو رسالت تأمین کننده آینده ای آباد در کشور عزیزمان است.
مرور صفحات تاریخ گواه آن است که دانشگاهیان، در مسیر پیروزی انقلاب اسلامی و حفظ آن، شرکت مخلصانه در حماسه دفاع مقدس و نیز در پیشرفت و رشد همه جانبه میهن عزیزمان نقشی مهم و اساسی برعهده داشته و دارند.
اینجانب فرا رسیدن روز دانشجو، روز تاکید بر اهمیت علم آموزی و لزوم حقیقت مداری، روز تاکید بر لزوم تقویت معنویات و اهمیت افزایش بصیرت سیاسی و معرفت دینی را به جامعه دانشگاهی به ویژه دانشجویان فهیم و فرهیخته استان تبریک عرض میکنم.

دکتر رضائیان
مدیرعامل شرکت پیشگامان کشاورزی و صنعت کوثر

  • نویسنده : محسن زارعی