برپایی غرفه بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان چرام در دانشکده صنعت و معدن همزمان با روز دانشجو+تصاویر
برپایی غرفه بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان چرام در دانشکده صنعت و معدن همزمان با روز دانشجو+تصاویر

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام از برپایی غرفه سلامت برای خدمت به دانشجویان و اساتید به مناسبت روز دانشجو خبر داد. به گزارش امیددنا؛مهندس جعفری گفت: فعالیت این غرفه به مدت یک روز و در محوطه دانشگاه صنعت و معدن چرام با استقبال خوب دانشجویان، اساتید و اعضای شورای اداری انجام گرفت. وی […]

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام از برپایی غرفه سلامت برای خدمت به دانشجویان و اساتید به مناسبت روز دانشجو خبر داد.

به گزارش امیددنا؛مهندس جعفری گفت: فعالیت این غرفه به مدت یک روز و در محوطه دانشگاه صنعت و معدن چرام با استقبال خوب دانشجویان، اساتید و اعضای شورای اداری انجام گرفت.

وی گفت: تست و تزریق واکسن کرونا، نمونه گیری ایدز، توزیع مکمل ها، اندازه گیری فشار خون، قد، وزن، توزیع پمفلت و بروشورهای بهداشتی با موضوعات روانشناسی، سکته مغزی، پیشگیری از سرطان، برنامه ریزی فردی برای خود مراقبتی و … را از جمله خدمات ارائه شده در این غرفه عنوان کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان چرام آموزش‌های بهداشتی، تغذیه و همچنین آموزش های همگانی درباره بیماری‌های مختلف به مراجعه کنندگان را از دیگر فعالیت‌‍‌های این غرفه ها برشمرد و تصریح کرد: علاوه بر برپایی این غرفه ها، شبکه بهداشت و درمان چرام در تمامی مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاه های سلامت تحت پوشش این شبکه بصورت روزانه و مداوم جهت ارائه خدمات، پذیرای مراجعه‌کنندگان است.

وی همچنین از برپایی غرفه های بهداشتی به مناسبت های گوناگون در مکان های مختلف در حوزه شهرستان در آینده خبر داد.