پیام استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران*
پیام استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران*

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرا رسیدن ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

دکتر سید علی احمدزاده ، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرا رسیدن ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
“روز جمهوری اسلامی جزء مهم ترین و پربرکت ترین و تعیین کننده‌ترین روزهای تاریخ ماست”.
مقام معظم رهبری

در تقارن دو عید بزرگ طبیعت و معنویت در سال *مهار تورم و رشد تولید* ، فرا رسیدن ۱۲ فروردین ماه (بهار انقلاب) ، روز جمهوری اسلامی را تبریک عرض می نمایم.
۱۲ فروردین، یوم اللّه و روز احقاق حق و پیروزی دین بود؛ روزی که افسون ساحران جادوگر، و تلاش خناسان وسوسه گر باطل گشت؛ روزی که کشتی تلاش این ملت در ساحل استقرار و استقلال، لنگر انداخت؛ روزی که آتش افروخته شده از سوی جهان خواران نمرود سیرت، به باغستان پرثمر و پُرسود جمهوری اسلامی بدل گردید و صلای «بَردا و سلاما» شعله های ملتهب کینه توزی ها را به نفع حق و در خدمت خلیل زمان، خمینی بزرگ، فرو نشاند. روزی که سکه دقیانوس از رواج افتاد و نام حق بر همه جا سایه گستراند.
اکنون با گذشت بیش از چهار دهه از آن تاریخ ، نظام جمهوری اسلامی با همه فراز و نشیب‌ها، دوران پرافتخاری را پشت سر گذاشته و با ورود به دومین مرحله خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی، آینده ای روشن پیش روی ملت ترسیم کرده است.
اینجانب با تبریک این روز فرخنده به مردم بصیر ،شجاع و ولایت مدار کهگیلویه و بویراحمد ، رجاء واثق دارم ملت رشید و بزرگوار ایران اسلامی در پاسداشت این روز بزرگ و به رخ کشیدن ظرفیت مردم سالاری اسلامی ضمن تجدید بیعت با شهدای والا مقام انقلاب اسلامی ، در اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… خامنه ای (مدظله العالی)، همگام با خدمتگزاران صدیق نظام اسلامی ، دولت مردمی در عرصه های مختلف سر بلند و پیروز خواهند شد.

*سید علی احمد زاده*
*استاندار کهگیلویه و بویراحمد*