در آئین بزرگداشت مقام بقاع متبرکه و امامزادگان استان انجام شد؛ تجلیل از مدیر عامل‌جمعیت هلال‌احمر کهگیلویه و بویراحمد    
در آئین بزرگداشت مقام بقاع متبرکه و امامزادگان استان انجام شد؛ تجلیل از مدیر عامل‌جمعیت هلال‌احمر کهگیلویه و بویراحمد    

به پاس مشارکت در آئین‌های فرهنگی معنوی و همکاری با موکب شهدای استان در مرز شلمچه، از مدیر عامل جمعیت‌هلال‌احمر استان تجلیل شد.  

در آئین که با حضور مدیر کل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور، نماینده ولی فقیه در استان، معاون سیاسی امنیتی استاندار، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان و جمعی از مدیران کل استان، در بقعه امامزاده شاه فرج الله‌ برگزار شد، با اهدا لوحی از زحمات کاظم فلاحی‌دوست، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، به پاس حسن همکاری در اجرای برنامه‌های فرهنگی معنوی، قدردانی شد.

مدیرعامل جمعیت‌هلال‌احمر استان در حاشیه این مراسم  با بیان اینکه توجه به فرهنگ و تبیین ارزشهای فرهنگی و معنوی، باعث ارتقا و تعالی جامعه می‌شود، گفت: فرهنگ، زیر بنایی توسعه جامعه است و بدون ایجاد زیرساخت‌های فرهنگی لازم، نمیتوان به پیشرفت رسید.

 

کاظم‌ فلاحی‌دوست عنوان کرد: جامعه ما از فرهنگ غنی ایرانی اسلامی برخوردار است که برای پویایی و تبیین آن، همه دستگاه‌ها باید مشارکت جدی داشته باشند.

وی تصریح کرد: در همین راستا جمعیت هلال‌احمر استان در همه مناسبت‌های فرهنگی تا حد امکان، همکاری و مشارکت دارد.

فلاحی‌دوست، به اعزام ۳تیم امدادی به همراه آمبولانس امدادی، در هنگام برگزاری پیاده روی اربعین سالار شهیدان، امام حسین(ع) اشاره کرد و افزود: نیروهای امدادی هلال احمر از آذربایجان غربی تا جنوب کشور، خدمات لازم را به زائرین کربلا، ارائه کردند.

وی بیان کرد: ایجاد پایگاه‌های بین جاده‌ای امدادی و اسکان اضطراری در مسیر تا مرز کشور، جهت خدمت به زائرین در ایام اربعین، از دیگر کارهای بود که توسط هلال‌احمر انجام شد.

مدیر جمعیت هلال‌احمر استان یادآور شد: هلال احمر استان، در کنار پاسخگویی و امداد‌رسانی در هنگام بروز سوانح و حوادث، در اجرای برنامه فرهنگی،معنوی همواره مشارکتی فعال داشته و تلاش نموده در همه زمینه‌هایی که نیاز است، در کنار مردم باشد.

  • نویسنده : مهناز جلالی