دیدار آیت الله ملک حسینی با خانواده شادروان منصور زرگر فعال رسانه‌ای کهگیلویه و بویراحمد
دیدار آیت الله ملک حسینی با خانواده شادروان منصور زرگر فعال رسانه‌ای کهگیلویه و بویراحمد

آیت‌الله "سید شرف‌الدین ‌ملک‌حسینی" نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با حضور در منزل شادروان منصور زرگر خبرنگار سابق ایرنا و از فعالان جامعه خبری این استان ، با خانواده و بازماندگان آن مرحوم ابراز همدردی کرد.

منصور زرگر” خبرنگار سابق ایرنا در استان کهگیلویه و بویراحمد پس از سانحه رانندگی ششم خرداد ماه جاری در بخش آی سی یوی بیمارستان شهید جلیل یاسوج بستری شد که بدلیل شدت جراحات وارده هفتم خرداد درگذشت.

نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری امروز (پنجشنبه ) با حضور در منزل مرحوم “منصور زرگر” اظهار کرد” زنده یاد زرگر به عنوان یکی از خبرنگاران سخت کوش استان با رعایت اخلاق حرفه‌ای، صبر و متانت در عرصه خبر استان حضوری فعال و برجسته داشت.

آیت الله ملک حسینی تاکید کرد: این خبرنگار پرتلاش و آرام با پوشش دقیق اخبار مناسبتهای مختلف از جمله نماز جمعه در طول یک دهه خدمات بسیاری را در عرصه اطلاع رسانی استان اط خود برجا گذاشتند.

دیدار آیت الله ملک حسینی با خانواده شادروان منصور زرگر فعال رسانه‌ای کهگیلویه و بویراحمد

پیش تر آیت الله ملک حسینی در پیامی مراتب تسلیت خود را در فقدان خبرنگار سابق ایرنا اظهار کرده و گفته بود : رحمت خداوند متعال بر مرحوم شادروان منصور زرگر” عزیزی که سالها خبرنگاری را به مثابه یک وظیفه و رسالت به عهده داشت.متعهد و دلسوز بود و مطالبات را با ادب و متانت دنبال می کرد. حقا کسانی که او را می شناختند او را به مثابه یک خبرنگار واقعی قلمداد می کردند.
در این پیام اشاره شده است ؛ انسانی رسانه ای که در مسیر رشد اندیشه و آگاهی جامعه تلاش می کند برای تبیین نیاز ها و نیازمندی های مردم تلاش می کند و چنین انسانی پیوسته در نگاه ها و در دلها ماندگار است.

در ادامه پیام آورده شد ه که مرحوم زرگر را خبرنگار می دانستند اما او را یک خبرساز و خبرسوز و حتی خبرگو نمی دانستند و تفاوت است بین این مفاهیم بنابراین خبرنگاری رسالتی بسیار سنگین است.
منصور زرگر از سال ۱۳۸۷ تا سال ۱۴۰۱ به عنوان رابط خبر ایرنا نقش مهمی در پوشش وقایع و رویدادهای کهگیلویه و بویراحمد داشت.