اعتراض بازاریان دهدشت نسبت به حضور پررنگ دستفروشان در سطح شهر
اعتراض بازاریان دهدشت نسبت به حضور پررنگ دستفروشان در سطح شهر

  اعتراض بازاریان دهدشت نسبت به حضور پررنگ دستفروشان در سطح شهروی افزود: قبلا یک روز جمعه بازار بود اما اکنون بازار از شنبه شروع می‌شود و از ساعت ۴ عصر جای تردد مقابل بانک ملی وجود ندارد. جمعی از بازاریان دهدشت با حضور در فرمانداری کهگیلویه از بساط دستفروشان مقابل بازار روز و بانک […]

 

اعتراض بازاریان دهدشت نسبت به حضور پررنگ دستفروشان در سطح شهروی افزود: قبلا یک روز جمعه بازار بود اما اکنون بازار از شنبه شروع می‌شود و از ساعت ۴ عصر جای تردد مقابل بانک ملی وجود ندارد.

جمعی از بازاریان دهدشت با حضور در فرمانداری کهگیلویه از بساط دستفروشان مقابل بازار روز و بانک ملی اعتراض کردند.

به گزارش امیددناو به نقل از خبرگزاری فارس از کهگیلویه، جمعی از بازاریان دهدشت با تجمع در فرمانداری این شهرستان از بساط دستفروشان مقابل بازار روز و بانک ملی اعتراض کردند.

 

یکی از بازارایان گفت: ما عوارض شهرداری و مالیات پرداخت می‌کنیم اما به علت سهل‌انگاری شهرداری، عده‌ای دستفروش که نه مالیات و عوارض و هزینه برق نمی‌دهند از ساعت ۸ صبح تا شب بساط مقابل بازارروز پهن می‌کنند و فضا را می‌بندند.

 

وی افزود: قبلا یک روز جمعه بازار بود اما اکنون بازار از شنبه شروع می‌شود و از ساعت ۴ عصر جای تردد مقابل بانک ملی وجود ندارد.

 

این بازاری ادامه داد: حضور دستفروشان مقابل بازارروز در رفت و آمد عابران مشکل ایجاد می‌کند.

 

بازاریان این را هم گفتند که تاکنون چندین مرحله اعتراض خود را به مسئولان گفته‌ایم اما کسی رسیدگی نمی‌کند.

 

سید عبدالعزیز موسوی فرماندار شهرستان کهگیلویه در میان بازاریان حضور پیدا کرد و به آن‌ها این قول را داد که در سریع‌ترین زمان ممکن این موضوع را بررسی خواهد کرد.