انتخاب «آستان مقدس امامزاده علی علیه السلام» بعنوان پایلوت‌های تعیین و تبیین شده ی قرارگاه ملی محرومیت زدایی عشایر
انتخاب «آستان مقدس امامزاده علی علیه السلام» بعنوان پایلوت‌های تعیین و تبیین شده ی قرارگاه ملی محرومیت زدایی عشایر

امیددنا؛ هوالمحبوب امام جوادالائمه (ع): به دل و درون آهنگ خدا داشتن، برتر است تا خسته کردن جوارح به عبادت. از رهگذر نگاه عمیق به گذشته ی تجارب بشر نیک واقفیم که ترسیم برنامه های فرهنگی در بستر خدمات اجتماعی قادر است ،زمینه های همدلی و هم افزایی بیشتر را برای رونق، ترقی، رشد و […]

امیددنا؛

هوالمحبوب

امام جوادالائمه (ع): به دل و درون آهنگ خدا داشتن، برتر است تا خسته کردن جوارح به عبادت.

از رهگذر نگاه عمیق به گذشته ی تجارب بشر نیک واقفیم که ترسیم برنامه های فرهنگی در بستر خدمات اجتماعی قادر است ،زمینه های همدلی و هم افزایی بیشتر را برای رونق، ترقی، رشد و پیشرقت و آبادانی همه جانبه ی منطقه و استان فراهم نماید.

از آن سو رجاء واثق دارم که رونق بخشی و تداوم هشتمین سالیانه ی همایش جوادالائمه علیه السلام با قرائت دعای عرفه «خودشناسی _ خداشناسی» در جوار امامزاده واجب الاحترام سادات امامزاده علی(ع)،در قاب یک برنامه ی مدون، موجبات رضایت پروردگار جهان آفرین را رقم خواهد زد. ان‌شاء ا…

انتخاب این موقعیت و ایستگاه شاخص ِ معنوی، زیارتی و گردشگری؛ یعنی، «آستان مقدس امامزاده علی علیه السلام» بعنوان پایلوت‌های تعیین و تبیین شده ی قرارگاه ملی محرومیت زدایی عشایر (بسیج عشایر کشور)که کریدور ارتباطی میان شهرستانهای غربی و جنوبی به مرکز استان می باشد،نشان از اهتمام و جهد و جهاد ِ بی دریغ نیروهای مخلص جهادی _ انقلابی برای پیشرفت و آبادانی منطقه دارد.

این درحالی است که کانون فرهنگی و مردمی جوادالائمه(ع) در کنار دیگر دستگاه های متولی با چشم اندازی ژرف و اصولی، به حمایت و هدایت فرایندِ این پروسه ی فرهنگی و عمران معنوی، فارغ از هر گونه نگاه سیاسی انجام وظیفه خواهد نمود.
شایان ذکر است در عصر ارتباطات و اهمیت انکارناشدنی شبکه های نوین دیجیتال، بالاترین فناوری اثربخش بر قلوب آدمیان، ایجاد و اتصال رشته ی پرقدرت ِ محبت واقعی به کلام الهام بخش اهل بیت علیه السلام می باشد که خود پیداکننده ی حقیقی ِ محور رشد و توسعه ی فرهنگی و سلوک فردی و اجتماعی است.

از دریچه ی نورافرین و سرورآفرین
کَلامُکُمُ النور اهل بیت که فرمودند:
«جُرّو اِلَینا کُلَ مَوَدَه»
تمام عشق ها و محبت ها را به سمت ما اهل بیت بکشانید.

در پایان از حضور روحانیت معظم، خصوصا حضرت آیت الله آ سید شرف الدین ملک حسینی، خانواده های معظم شهداء، ایثارگران، نمایندگان ادوار در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان فعلی مجلس، نیروهای شاخص استانی، مدیران کل با معاونین استانی، صدا و سیما «پخش مستقیم سراسری و شبکه دنا» رؤسای ادارات، اصحاب رسانه، نیروی انتظامی، معلمان، بخشداران، شهرداران، دهیاران، اعضای شوراها،سلسله جلیله سادات و منسوبین در آستان امامزاده علی علیه السلام سادات که با حضورشان بر رونق و شکوفایی جلسه ی مذکور افزودند، مراتب سپاس و امتنان خویش را بعمل می آوریم.

دست همه ی همراهان، سازمانهای مردم نهاد و دولتی، فرماندهی سپاه استان، بسیج عشایر و سازندگی، هیات امناء پرتلاش و بی توقع را به گرمی و صمیمیت تمام می فشاریم.
تندرست، مانا و سرافراز باشید.

سید فرزاد نجات نیا

مسئول کانون فرهنگی و مردمی جواد الائمه (ع)