مدیر المپیک یاسوج در اعیاد و مناسبات مختلف برنامه‌های متعددی را اجرا می‌کند و در خدمات دهی به اقشار مختلف جامعه از جمله جوانان، دانشجویان، مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، جانبازان، خانواده شهدا، و… خدمات با تخفیف مناسب ارائه می‌دهد.

به گزارش امید دنا  سردار حمید خرمدل‌ فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از هتل المپیک یاسوج بازدید کرد.

در این بازدید توکل آزادی مدیر هتل المپیک یاسوج اظهار داشت: این مجتمع در کشور بِرند هست و در کمتر جایی سراغ داریم که در یک مجموعه هتل، مجموعه ورزشی و تفریحی برای تمام سنین از جمله سالن بولینگ چهار لاین که در جنوب و شرق کشور بی‌نظیر است، دستگاه‌های بدنسازی با کیفیت، سالن بیلیارد، گیم‌نت مجهز به بازی‌های روز دنیا، استخر شنا، رستوران گردان، تالار پذیرایی، مجموعه سنتی، کافی‌شاپ، سالن بازی کودک و نوجوان و… وجود داشته باشد.

وی افزود: هتل المپیک یاسوج با داشتن یک مجموعه بی‌نظیر و زیبا آمادگی برگزاری مسابقات شنا، بولینگ، در سطح استانی و کشوری را دارد.

آزادی افزود: این مجموعه دارای ۵۲ تخت است و در صورت مازاد مسافر بقیه مسافران را به هتل‌ها و دیگر مجموعه‌های اقامتی نظیر بوم‌گردی ارجاع می‌دهیم

آزادی در ادامه از با اشاره به اینکه مجموعه هم‌اکنون به مدت پنج سال به صورت استیجاری در اختیار ما قرار دارد، بیان کرد: وظیفه خود می‌دانیم که نسبت به موضوع گردشگری و معرفی ظرفیت‌های استان تلاش نماییم.

وی خاطرنشان کرد: این استان با این فضای زیبا و جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و مذهبی در بحث گردشگری مغفول مانده، چرا که متولیان بخش گردشگری در این استان آنچنان که باید و شاید عمل نکرده‌اند.

وی به ضعف‌ها و مشکلات موجود در بخش گردشگری استان گریزی زد و افزود: پیشنهاد ما به مدیرکل گردشگری استان این بود که تمام سرویس بهداشتی ها را به من واگذار کنید تا ساماندهی کنم.

آزادی گفت: یکی از معضلات بزرگ در اماکن گردشگری استان وضعیت بد و اسفناک سرویس بهداشتی است.

مدیر هتل المپیک یاسوج ابراز داشت: ما در استان اصفهان در همسایگی یاسوج ۴۰۰ آژانس مسافرتی داریم اما هیچوقت مدیری از یاسوج در صدا و سیما استان اصفهان حاضر نشد که به معرفی استان بپردازد تا گردشگران این استان بجای شمال و دیگر اماکن، با آن مسافت طولانی این مسیر کوتاه و جاذبه‌های گردشگری زیبا را نظاره کنند.

وی با بیان اینکه علاوه بر مدیریت این مجموعه سعی می‌کنیم ظرفیت‌های استان در همه بخش‌ها را معرفی کنیم، تصریح کرد: در ابتدای شروع به کار در این مجموعه ۶۰ مدیر آژانس مسافرتی از اصفهان را به مجموعه دعوت و به مدت سه روز اقامت رایگان دادیم تا با ظرفیت‌های استان آشنا شوند.

آزادی عنوان کرد: ۷۵ نفر نیروی کار بومی در این مجموعه مشغول به کار هستند و حقوق تمام نیروهای مجموعه مطابق اداره کار و بالاتر از اداره کار پرداخت می‌شود.

 

وی افزود: در ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه و آله و سلم سالن پذیرایی مجموعه با تخفیف ویژه در اختیار به زوج‌های جوان کم‌بضاعت جهت برگزاری جشن عروسی قرار گرفت.

آزادی به موضوع فرهنگ سازی در سطوح مختلف پرداخت و گفت: در زمینه فرهنگی و حجاب به دختران بد حجاب روسری هدیه می‌دهیم و در خدمات ۲۰ درصد تخفیف لحاظ می‌شود.

وی افزود: همه ما نسبت به جامعه و آرمان‌ها باید احساس مسئولیت کنیم، اینکه دست روی دست بگذاریم و در عین توانایی در محضر شهدا احساس شرمندگی کنیم، اصلا ً قابل توجیه نیست.

آزادی بیان کرد: هتل المپیک یاسوج در اعیاد و مناسبات مختلف برنامه‌های متعددی را اجرا می‌کند و در خدمات دهی به اقشار مختلف جامعه از جمله جوانان، دانشجویان، مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، جانبازان، خانواده شهدا، و… خدمات با تخفیف مناسب ارائه می‌دهد.