راهپیمایی با شکوه مردم کهگیلویه وبویراحمد همزمان با سراسر کشور در حمایت از کودکان و مردم مظلوم غزه برگزار شد.

به گزارش امید دنا و به نقل از  روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، امروز شنبه مردم شهرستان‌های استان کهگیلویه وبویراحمد در حمایت از عملیات عظیم و سرنوشت‌ساز «طوفان الاقصی» و کودکان و مردم مظلوم فلسطین و غزه در مناطق مختلف این استان با حضور در راهپیمایی با شکوه، خشم و انزجار خود را از جنایات رژیم کودک‌کش اسرائیل اعلام کردند.

راهپیمایی حمایت از کودکان مظلوم غزه و محکومیت جنایات رژیم کودک کش اسرائیل در همه شهرستان های استان با حضور آحاد مختلف مردم برگزار شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در مراسم این راهپیمایی در یاسوج با اشاره به اینکه مردم غزه در سرزمین مادری و پدری خود توسط رژیم کودک کش اسرائیل زندانی هستند، گفت: امروز مردم در سراسر ایران اسلامی به خیابان ها آمدند و آزادی غزه و فلسطین عزیز را فریاد زدند.
سید علی احمدزاده خاطرنشان کرد هر چند که دولت و حکومت ما تمام قد در میدان مبارزه با اسرائیل غاصب هستند اما حضور مردم در خیابان‎ها برای اعلام انزجار از این رژیم جعلی ضروری است.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد افزود: نباید در مقابل این همه جنایت و خون و خونریزی که اسرائیل در غزه راه اندازی کرده سکوت کنیم که سکوت در برابر این همه جنایت خیانت است.
احمدزاده بیان کرد نه تنها ملت مسلمان ایران بلکه تمامی آزادی خواهان جهان چند هفته ای است که هر روز به خیابان می آیند و خشم و انزجار خود را از آنچه در غزه می گذرد اعلام می کنند و امیدواریم شاهد آزادی غزه و رهایی قدس شریف از دست این رژیم جعلی باشیم.