معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تحول در فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد به خوبی دیده می‌شود

سیدجواد هاشمی مهر معاون سیاسی، امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد  این جلسه گفت: افتخار می‌کنم که در سومین مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر در میان جمع هنرمندانی که هنر زندگی آفرینی را به جامعه تزریق می‌کنند. حضور دارم.

وی خاطرنشان کرد: اثر‌های هنری ماندگار هستند و در جامعه می‌تواند نقش بزرگی داشته باشند، هنرمندان می‌توانند موضوعات فرهنگی، هنری و دینی را برای اعتلای فرهنگ مردم در تئاتر از محتوای قوی که اثرگذاری بسیار زیادی دارند، استفاده کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار افزود: مسئولین باید در همه‌ی زمینه‌ها از هنرمندان حمایت کنند تا برنامه‌های فاخر و ارزشمند را برای مردم اجرا کنند.

هاشمی مهر تصریح کرد: متأسفانه در کشور از هنرمندان و کار‌های فرهنگی حمایت‌های مالی نمی‌شوند، درتلاش هستیم تا بودجه کافی را برای انجام کار‌های هنری بگذاریم و قطعاً مردم نیز حمایت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه تئاتر رشد بسیار خوبی در طی این سال‌ها داشتیم، گفت: در دوران کرونا به علت محدودیت‌های این ویروس شاهد فعالیت‌های کمتر بودیم، اما اکنون رشد بهتری دارد.

معاون سیاسی استاندار با اشاره به تئاتر «معبر» که در گچساران اجرا شد، بیان کرد: زمانی گچساران معبر رزمندگان دوران مقدس بود و در این شهر نیز در حوزه‌ی تئاتر کار‌های ارزشمندی انجام شده است.

لازم به ذکر است؛ در اختتامیه سی و پنجمین جشنواره تئاتر از برگزیدگان این جشنواره تجلیل شد.