کیوان آشنا رئیس شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی نهم اردیبهشت روز شوراها را به همه اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا تبریک گفت.

امیددنا؛کیوان آشنا رئیس شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی نهم اردیبهشت روز شوراها را به همه اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا تبریک گفت.
به گزارش امیدنا، متن این پیام به شرح زیر است؛
نهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام مقدس اسلامی ایران بر اساس آیه شریفه قرآن کریم به عنوان روز شوراها نامگذاری شده است که این فرصت را غنیمت می‌شماریم، تا تلاش‌های شبانه روزی اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا، را در راستای ارائه خدمات به مردم گرامی بداریم.
شوراها به عنوان مردمی‌ترین نهاد، یک اصل مترقی و روشن در قانونی اساسی و مورد تاکید دین مبین اسلام است که با ماهیت خدمت رسانی به مردم، از مردم برخاسته است و بی شک این نهاد مقدس می‌تواند نقش بسزایی در تحقق اهداف انقلاب اسلامی و فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر «جهش تولید» داشته باشند.
اینجانب در این روز با شکوه ضمن قدردانی از همه اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا و شهرداران که در زمان شیوع ویروس وحشی کرونا با ستادهای شهرستانی و استانی مقابله با این بیماری همکاری لازم را داشتند و تلاش‌های وافری برای ضد عفونی معابر و میدان شهرها و روستاها انجام گرفت، روز شوراها را به همه اعضای محترم شوراها در سراسر میهن اسلامی به ویژه استان کهگیلویه و بویراحمد صمیمانه تبریک عرض می‌کنم و امید می‌رود با وظیفه شناسی، توجه به اصل دانش محوری در راستای رفاه عمومی شهروندان بر اساس فرمایش مقام عظمای ولایت قدم های خیرخواهانه‌ای برداشته شود.
کیوان آشنا
رئیس شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
  • نویسنده : محسن زارعی