رسالت زنان و بانوان سنگین تر از همیشه/نقش آفرینی زنان جامعه ایرانی در برهه های حساس تاریخ تعیین کننده بوده است
رسالت زنان و بانوان سنگین تر از همیشه/نقش آفرینی زنان جامعه ایرانی در برهه های حساس تاریخ تعیین کننده بوده است

نهضت پیشرفت زنان تشکلی کاملاً مردمی است که در محلات با شناسایی مسائل و ارائه راه حل هاو استفاده از ظرفیت‌های بومی فعالیت خواهد کرد و سازمان تبلیغات اسلامی موظف به همکاری با آنان خواهد بود.

 

به گزارش امیددنا؛حجت الاسلام سیدمحمدحسینی طلب رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان چرام درهمایش جهادتبیین( نهضت پیشرفت زنان) بیان کرد:در انقلاب اسلامی و همراهی با امام خمینی ( ره ) زنان سهمی بسیار برجسته داشتند اگر نبود حمایت همه جانبه آنان از انقلابیون قطعا پیروزی انقلاب ناممکن بود و در طول دوران بعد از انقلاب در جنگ هم در حوزه های فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی دوشادوش مردان برای پیشرفت و تعالی ایران اسلامی فعالیت کردند و تاریخ زحمات بانوان ایرانی را فراموش نخواهد کرد.

حسینی طلب افزود:امروز در جنگ همه جانبه‌ای که علیه ما تدارک دیده شده رسالت بانوان سنگین تر از همیشه است.

وی با اعلان فعالیت نهضت پیشرفت بانوان در چرام گفت:در قالب نهضت پیشرفت زنان قطعاً با همگرایی و همفکری بیشتر شاهد فعالیت بیشتر بانوان در حوزه های مختلف خواهیم بود.

رئیس شورای تبلیغات اسلامی شهرستان کهگیلویه گفت :نهضت پیشرفت زنان تشکلی کاملاً مردمی است که در محلات با شناسایی مسائل و ارائه راه حل هاو استفاده از ظرفیت‌های بومی فعالیت خواهد کرد و سازمان تبلیغات اسلامی موظف به همکاری با آنان خواهد بود.