بازدید سرزده و بامدادی مدیر کل مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات و کشیک امداد ونجات جمعیت هلال احمر شهرستان بویراحمد به گزارش امیددنا به نقل ازروابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد بامداد امروز چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ مدیرکل مدیریت بحران این استان در حضور مدیرعامل […]

 

بازدید سرزده و بامدادی مدیر کل مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات و کشیک امداد ونجات جمعیت هلال احمر شهرستان بویراحمد

به گزارش امیددنا به نقل ازروابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد بامداد امروز چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ مدیرکل مدیریت بحران این استان در حضور مدیرعامل این جمعیت از مرکز کشیک امداد و نجات و مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر شهرستان بویراحمد بازدید کرد .

علیرضا نیکروز مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از مرکز کشیک امداد و نجات و مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر شهرستان بویراحمد بازدید کردند .

نیکروز در جمع نجاتگران و پرسنل شیفت بامدادی کشیک امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان بویراحمد بیان داشت به منظور ارزیابی میدانی از میزان آمادگی عزیزان در این مرکز حضور یافتیم که شاهد آمادگی صد در صدی نیروهای عملیاتی اعم از تیم های میدانی و تیم های پشتیبانی بودیم که جا دارد از همه این عزیزان قدردانی و تشکر داشته باشم.

در این بازدید کاظم فلاحی دوست مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد گزارش اجمالی از امدادرسانی های روز گذشته تا بامداد امروز را ارائه داد .

فلاحی دوست گفت : در ۲۴ ساعت گذشته نجاتگران این جمعیت موفق به امدادرسانی قریب ۱۰۰۰ حادثه دیده متاثر از برف و کولاک شب گذشته در محورهای مواصلاتی سراسر استان شدند.

  • نویسنده : محسن زارعی رابط خبری هلال احمر