دفاع تمام قد رهبر انقلاب از فرزندان ایران رهبر حکیم وفرزانه انقلاب در مواجهه با فتنه های بزرگ مانند اغتشاشات اخیر بخش عمده‌ای از عناصر و عوامل آن را مورد عفو و تخفیف در مجازات قرار داده ولی ماجرای مسمومیت دانش آموزان از اشد مجازات بدون اغماض و عفو سخن می گوید. به گزارش امیددنا؛ […]

دفاع تمام قد رهبر انقلاب از فرزندان ایران رهبر حکیم وفرزانه انقلاب در مواجهه با فتنه های بزرگ مانند اغتشاشات اخیر بخش عمده‌ای از عناصر و عوامل آن را مورد عفو و تخفیف در مجازات قرار داده ولی ماجرای مسمومیت دانش آموزان از اشد مجازات بدون اغماض و عفو سخن می گوید.

به گزارش امیددنا؛ حجت الاسلام مهدی کیانی اصل بیان کرد:چرا رهبر انقلاب این اتفاق تلخ را جنایت بزرگ می دانند باید گفت هدف این جنایت بیگناه ترین و معصوم ترین اقشار جامعه که کودکان و نوجوانان هستند مخصوصاً دختران دانش‌آموز هم جهت جنسیت و هم به خاطر مقطع سنی از حساسیت بیشتری برخوردار هستند دوم این جنایت خانواده ها را که سلول بنیادین جامعه و مایه اصلی قوام جامعه هستند هدف قرار داده، وقتی خانواده ها احساس التهاب و ناامنی می‌کنند جامعه ملتهب می شود مسمومیت پرده ای از رنگ ترکیبی دشمن و برای اهداف دشمن هست اهدافی که دشمن از این مسمومیت ها دارد، شکستن احساس امنیت در جامعه، تعطیلی مدارس و توقف رشد علمی و تحصیلی دانش آموزان، اتهام انتقام جمهوری اسلامی از دختران ،تهمت پراکنی علیه دین و دین داران و قم هراسی ،افرادی که با قصد و نیت برای از بین بردن امنیت در جامعه اقدام می کنند به این مسمومیت ها را ایجاد می کنند به گفته رئیس قوه قضاییه مفسد فی الارض هستند و قطعاً با آنها حکم مفسد فی الارض برخورد خواهد شد.

رهبر انقلاب سال تولید دانش بنیان اشتغال آفرین نامگذاری کردند تولیدی که دارای دو خصوصیت باشد یکی اشتغال آفرین باشد یکی دانش بنیان باشد مسئولین کشوری در راس رئیس جمهور، نمایندگان مجلس، وزرا ،استانداران ، فرمانداران ، بخشداران،و مدیران کل باید پاسخگو باشد که برای تحقق شعار سال چه اقدامی انجام دادند.

خصوصاً در استان ما که ظرفیت‌های فراوان با ثروت‌های عظیم نفت و گاز و معادن و زمین های حاصلخیز برای کشاورزی و آب های فراوان چه اقدامی انجام دادند ؟البته مردم این شهر از آقای استاندار ومدیر عامل آبفای استان و به شدت گلایه مند هستند که در راستای شعار سال که یکی از ابعاد تحقق شعار سال پروژه آبرسانی حومه غربی است چه اقدامی انجام دادند؟ چرا تبعیض و بی عدالتی قرار دادید؟

چرا در سفر رئیس جمهور به این پروژه توجه نکردید و از اعتبارات سفر برای این پروژه چیزی در نظر نگرفتید؟ چرا در تهاتر نفت به این پروژه توجه نکردید؟ پروژه ای منافع بسیار زیادی دارد هم بحث اشتغال را ،هم توسعه کشاورزی و توسعه باغات و هم تولید محصولات کشاورزی و هم مهاجرت معکوس را به دنبال دارد.البته این تبعیض فقط مختص به این پروژه نیست بلکه در پروژه مصلی و شهدای گمنام هم توجه نکردید

۲۰ میلیارد برای شهدای گمنام از سفر رئیس جمهور به استان اختصاص داده شد ۲۰ میلیارد برای مصلی ها نظر گرفتند ولی یک هزار تومان به این شهر اختصاص دادند ،از آقای استاندار که مسئول ارشد استان است به خاطر تبعیض و بی عدالتی که انجام شد باید پاسخگوی این مردم باشد، البته ما همه راه ها راه رفتیم به آقای بخشدار، فرماندار، معاون سیاسی امنیتی،مدیر شورای سیاستگذاری مدیر برنامه و بودجه گفتیم که ما از این تبعیض و بی عدالتی از استاندار گلایه داریم ولی هیچ توجهی نکردند هیچ جوابی به ما ندادند تازه شماره تلفن ما هم در لیست سیاه ایشان قرار دارد البته خدا کند که به عمد نباشد آقای استاندار ما درخواست شخصی نداشتیم و نداریم درخواست های ما عمومی است و برای حل مشکلات مردم است.

اقتدار دریایی ایران از خلیج فارس تا اطلس پهلوگیری ناوهای ایرانی در بنادر برزیل نشان از اقتدار نیروهای دریایی ایران دارد این اتفاق پیامی برای دشمنان انقلاب است اگر اشتباهی مرتکب شوند پاسخ کوبنده و دردناک را دریافت خواهند کرد.

روز درختکاری که هر کدام از ما سه تا نهال بکاریم.

روز بزرگداشت شهدا را به همه دست‌اندرکاران و زحمت کشان و خدمتگذاران به خانواده شهدا تبریک عرض میکنیم تشکر میکنیم از زحمات ایشان ولی از این عزیزان انتظار داریم که بیش از پیش به خانواده شهدا و ایثارگران توجه کنند زمینه اشتغال آنها را فراهم کنند.