بازدید نماینده مردم کهگیلویه بزرگ ازطرح ملی خدمات بشردوستانه نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان کهگیلویه+تصاویر
بازدید نماینده مردم کهگیلویه بزرگ ازطرح ملی خدمات بشردوستانه نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان کهگیلویه+تصاویر

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی، با همراهی فرماندار و تعدادی از مدیران استانی و شهرستانی از طرح ملی خدمات بشردوستانه نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان کهگیلویه بازدید کرد. به گزارش امیددنا؛حجت الاسلام موحد از ایستگاه نوروزی شهید غلامی شهرستان کهگیلویه بازدید کرد و با جوانان داوطلب گفتگو و از نزدیک در جریان […]

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی، با همراهی فرماندار و تعدادی از مدیران استانی و شهرستانی از طرح ملی خدمات بشردوستانه نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان کهگیلویه بازدید کرد.

به گزارش امیددنا؛حجت الاسلام موحد از ایستگاه نوروزی شهید غلامی شهرستان کهگیلویه بازدید کرد و با جوانان داوطلب گفتگو و از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی به مسافرین قرار گرفت.

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در این بازدید از امدادگران، جوانان و کارکنان هلال احمر مستقر در پایگاه های نوروزی که در ایام تعطیل و دور از خانواده، به مسافرین و میهمانان خدمت می کنند تشکر کرد و فعالیت های گسترده، متنوع و انسان دوستانه جمعیت هلال احمر شهرستان کهگیلویه را قابل تقدیر و تحسین دانست.

 

حجت الاسلام موحد در پایان دیدار خود از پست نوروزی شهرستان کهگیلویه به کمپین بهرفت پیوست واز این اقدام مهم تقدیر کرد و گفت : همه باید کمک کنیم تا همه مردم و مسافرین با امضا این میثاق نامه به خود قول دهند تا با رعایت ایمنی حوادث کمتری را داشته باشیم.

  • نویسنده : سیده زهرا رهبریان