اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چرام با محوریت دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد
اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چرام با محوریت دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد

  به گزارش امیددنا؛خانم آبشاررئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و مسئول کتابخانه شهید رجایی چرام به ارائه توضیحاتی راجع به جشنواره رضوی و معرفی منابع این جشنواره پرداخت. در ادامه سید ولی سعادت نشان معاون برنامه ریزی فرماندار و رئیس جلسه انجمن توضیحات کامل و جامعی راجع به جشنواره رضوی، منابع و چگونگی شرکت […]

 

به گزارش امیددنا؛خانم آبشاررئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و مسئول کتابخانه شهید رجایی چرام به ارائه توضیحاتی راجع به جشنواره رضوی و معرفی منابع این جشنواره پرداخت.

در ادامه سید ولی سعادت نشان معاون برنامه ریزی فرماندار و رئیس جلسه انجمن توضیحات کامل و جامعی راجع به جشنواره رضوی، منابع و چگونگی شرکت در این برنامه ارائه داد و با توجه به اهمیت جشنواره و سیره معصومین (ع) ادارات شهرستان را ملزم به همکاری با اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جهت برگزاری هر چه بهتر این برنامه کرد.

همچنین بخشدار مرکزی، و روسای ادارات برق، آب ، بهزیستی و کمیته امداد،ارشاد،آموزش وپرورش در این جلسه آمادگی خود را برای همکاری با اداره کتابخانه های عمومی جهت اجرای برنامه هایی برای فرهنگی در سطح شهرستان و روستاهای تابعه اعلام کردندو بخشی از جوایز جشنواره رضوی رابه عهده گرفتند.