رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام سید محمد موحد در شهرستان کهگیلویه منصوب شد
رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام سید محمد موحد در شهرستان کهگیلویه منصوب شد

ایشان در بخش اطلاع رسانی و آگاهی تنویر افکار عمومی و همچنین در شناخت و داوری نامزدهای اصلح نسبت به وعده و وعیدهای انتخاباتی و ارایه برنامه های خود به مردم نقشی مهم، کلیدی و اساسی داشته است.

پایگاه خبری امید دنا 

طی حکمی ای سید محمد موحد جناب آقای کیان باوند از فرهنگیان خوشنام شهرستان به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام سید محمد موحد در شهرستان کهگیلویه انتخاب شد. باوند که از محبوبیت خاصی در بین آحاد مردم شهرستان های کهگیلویه و چرام و خصوصا بخش سرفاریاب برخوردار است، به عنوان وزنه ای تأثیر گذار در جهت رأی آوری سید محمد موحد در دوره های قبل بر کسی پوشیده نیست. استاد کیان باوند، جوانی با انگیزه و تحصیلکرده و دارای چندین سال تجربه در حوزه رسانه در افزایش سطح آگاهی و تشویق مردم شهرستان جهت انتخاب صالح ترین فرد(سید محمد موحد) نقش بی بدیل و انکارناپذیری داشته و تا جایی که به گفته بسیاری از آگاهان و فعالان سیاسی، ایشان در بخش اطلاع رسانی و آگاهی تنویر افکار عمومی و همچنین در شناخت و داوری نامزدهای اصلح نسبت به وعده و وعیدهای انتخاباتی و ارایه برنامه های خود به مردم نقشی مهم، کلیدی و اساسی داشته است.

در بخشی از حکم سید محمد موحد خطاب به کیان باوند آمده است:
شایسته است برابر با موازین شرعی و قانونی،همچنین با استفاده از توان و تجربه و مشاوره سایر نیروهای سیاسی ،فرهنگی،مذهبی و هماهنگی با عوامل اجرایی و نظارتی انتخابات در حوزه انتخابیه،وظایف محوله را به نحو احسنت مدیریت و اجرا نمائید.
  • نویسنده : نسرین ویسی