آغاز راهپیمایی روز قدس در ۲۲ نقطه کهگیلویه و بویراحمد
آغاز راهپیمایی روز قدس در ۲۲ نقطه کهگیلویه و بویراحمد

مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در کهگیلویه و بویراحمد با شعار «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» برای رساندن فریاد مظلومیت مردم فلسطین به گوش جهانیان آغاز شد.

به گزارش امید دنا ، مردم شهیدپرور و ولایت‌مدار استان کهگیلویه و بویراحمد باز هم به صحنه آمدند تا  انزجار خود را از رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیست و استکبار جهانی نشان دهند.

مردم متدین و همیشه در صحنه این استان، در روز جهانی قدس که نماد همدلی امت‌های اسلامی و فریاد آزادگی در برابر جنایتکاران و استکبار جهانی است، به ندای ولی فقیه خود لبیک گفتند و به میدان آمدند تا همدردی خود با مردم مظلوم غزه را به رخ جهانیان بکشند و آزادی قدس را فریاد بزنند.
زنان، مردان و کودکان کهگیلویه و بویراحمدی با سردادن شعار‌های ضداستکباری و ضد صهیونیستی جنایات رژیم ملعون صهیونیستی را محکوم کرده و مخالفت خود را با اقدامات غاصبانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی نشان می‌دهند.
روزه‌داران اسن استان که دل‌سوخته شهادت جمعی از افسران رشید ایران هستند، در مراسم امسال حضور پرشورتری دارند تا نشان دهند که گوش به فرمان ولایت دارند و زیر بار ظلم خودکامگان نمی‌روند.
تدوام ۷۵ سال ظلم، خشونت، ترور و تجاوز علیه ملت مظلوم فلسطین و حمله به مساجد، کلیساها، مدارس، بیمارستان‌ها و اماکن دیپلماتیک در برابر سکوت شرم‌آور دولت‍های مدعی حقوق بشر نشان می‌دهد رژیم غاصب صهیونیستی به هیچ اصلی از اصول انسانی، اخلاقی و حقوقی پایبند نیست، بنابراین تنها راه‌حل مسئله فلسطین مقاومت و مبارزه تا نابودی این رژیم است.
اقدام بزدلانه و تروریستی صهیونیست‌ها در تجاوز خارج از عرف و قوانین بین‌المللی از جمله هدف قرار دادن ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق و به شهادت رساندن چند تن از دیپلمات‌ها و مستشاران نظامی کشورمان، نشان از استیصال، زوال و سرشکستگی دشمن داشته و بی‌شک برای این جنایت وحشیانه هزینه‌های سنگین تری را خواهند پرداخت.