تشریح جزئیات حادثه آبشار یاسوج و آسمانی شدن مامور نیروی انتظامی
تشریح جزئیات حادثه آبشار یاسوج و آسمانی شدن مامور نیروی انتظامی

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک نفر از متهمان حادثه آبشار یاسوج دستگیر و بازداشت شده است.

به گزارش امید دنا ، علی ملک‌حسینی با اشاره به حادثه پارک آبشار یاسوج و قتل یکی از نیرو‌های دریابانی بندر لنگه گفت: بازپرس بلافاصله در محل حضور پیدا کرد و پرونده تشکیل داده و اظهارات نیز گرفته شده است.
دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه تحقیقات اولیه صورت گرفته است، گفت: یک نفر از متهمین نیز بازداشت شده و بررسی‌های لازم در حال انجام است تا اینکه با بررسی ادله ابعاد مختلف این حادثه مشخص و سایر متهمین احتمالی نیز شناسایی و دستگیر شوند.
ملک‌حسینی تأکید کرد: ابعاد مختلف این حادثه در حال بررسی است و فعلاً نظر قطعی نمی‌توان داد و بعد از بررسی‌های دقیق اظهارنظر نهایی انجام می‌گیرد.
پیش از این سردار بهادر اسماعیلی فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از شهادت مرزبان شجاع هرمزگانی «احسان فرخیانی» از دریابانان غیور پایگاه دریابانی بندرلنگه، در درگیری با اراذل و اوباش مسلح در یاسوج خبر داد.
 سردار اسماعیلی با اشاره به اینکه شهید فرخیانی در ایام مرخصی به سر می‌برد، اظهار داشت: پس از حضور پلیس در محلی در شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای جلوگیری از مزاحمت اراذل و اوباش، میان ماموران و آنان درگیری ایجاد می‌شود که در این حین مرزبان هرمزگانی، «احسان فرخیانی» که به همراه خانواده در آن منطقه بوده با مشاهده درگیری احساس مسئولیت کرده و با جدا شدن از همسر و فرزند خود به کمک مأموران پلیس و مقابله با اراذل و اوباش می‌پردازد.
 وی افزود: متأسفانه استواریکم «احسان فرخیانی» در این درگیری جلوی چشم همسر و فرزند خود مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به درجه رفیع شهادت نائل می‌آید.
 فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد نیز با تشریح جزئیات شهادت مرزبان هرمزگانی در آبشار یاسوج گفت: این مرزبان شجاع در حالی که بهمراه خانواده در مرخصی بود، اما با شجاعت و احساس مسئولیت و تعهد به یاری همرزمان خود و مأموران پلیس در استان شتافت و در این راه و با اصابت گلوله آسمانی شد.