همزمان با تعطیلات عیدسعیدفطر و در راستای کمک به محرومان و نیازمندان شهرستان کهگیلویه، کاروان نیکوکاری و پروژه حمایتی از سوی جمعیت هلال احمر شهرستان کهگیلویه در روستاهای بیدستان و بردکر از توابع بخش دیشموک اجرا شد.

پایگاه خبری امید دنا:

در حالی که تعطیلات چند روزه اکثر مسؤولان و مردم به فکر مسافرت و استفاده از این فرصت برای استراحت بودند در این میان عده‌ای با رویکرد خدمت ارزشمند به فعالیت خود ادامه دادند.

در راستای کمک به محرومان و نیازمندان شهرستان، پروژه حمایتی  از سوی جمعیت هلال احمر در روستاهای بیدستان و بردکر از توابع بخش دیشموک اجرا شد.

در این کاروان حمایتی تعداد ۵۵ بسته مواد غذایی و بهداشتی در بین خانوارهای روستاهای بیدستان و بردکر به ارزش ۵۵ میلیون ریال از محل کمک‌های خیرین شهرستان کهگیلویه توزیع شده است.

 داوطلبان و اعضای جمعیت هلال احمر که در اردوها و کاروان‌های جهادی و نیکوکاری شرکت می‌کنند، روحیه ایثار و از خود گذشتگی در آنان دیده می‌شود و با خلوص نیت لبخند رضایت را بر گونه‌های افراد ساکن مناطق محروم ماندگار می‌کنند‌.

کاروان حمایتی جمعیت هلال احمر با هدف ارتقاء و بهبود کیفیت زندگی نیازمندان و خانواده‌های روستایی با حفظ کرامت انسانی و همچنین ایجاد مشارکت موثر در بین خیرین و داوطلبان به مناطق محروم و دورافتاده روستایی اعزام می‌شود.

به گزارش علاوه بر این در بازدید از این روستاها تعدادی از منازل مسکونی که در بارندگی‌های اخیر دچار خسارت شده‌اند با بررسی کارشناسان شناسایی و مقرر شد پس از تشکیل پرونده به صاحبان این منازل کمک‌هایی ارائه شود.

  • نویسنده : باوند
  • منبع خبر : صدای جنوب