یک میلیارد ریال اقلام بهداشتی توسط کارخانه های سینره، درماکلین و زردبند زیر مجموعه شرکت تولیدی دانش بنیان محصولات آرایشی، بهداشتی و دارویی طبیعت زنده؛ به کمپین نفس استان کهگیلویه و بویراحمد اهدا شد. صبح امروز محموله‌ای به ارزش یک میلیارد ریال شامل، ۲۰۰۰ عدد ژل ضدعفونی، ۲۰۰۰مایع دستشویی و ۵۰۰ عدد شربت سیستم تقویت […]

یک میلیارد ریال اقلام بهداشتی توسط کارخانه های سینره، درماکلین و زردبند زیر مجموعه شرکت تولیدی دانش بنیان محصولات آرایشی، بهداشتی و دارویی طبیعت زنده؛ به کمپین نفس استان کهگیلویه و بویراحمد اهدا شد.

صبح امروز محموله‌ای به ارزش یک میلیارد ریال شامل، ۲۰۰۰ عدد ژل ضدعفونی، ۲۰۰۰مایع دستشویی و ۵۰۰ عدد شربت سیستم تقویت ایمنی بدن اکیناسه توسط کارخانه های سینره، درماکلین و زردبند زیر مجموعه شرکت تولیدی دانش بنیان محصولات آرایشی، بهداشتی و دارویی طبیعت زنده؛ به کمپین نفس استان کهگیلویه و بویراحمد اهدا شد.

پس از دعوت اتاق بازرگانی یاسوج به عنوان حامی کمپین نفس در استان کهگیلویه و بویراحمد (پویش فعالان اقتصادی برای مقابله با کرونا) جهت گردآوری کمک های نقدی و غیر نقدی، برای تأمین کمبودهای اقلام و‌ تجهیزات بهداشتی و پزشکی استان و همچنین کمک به افشار ضعیف جامعه در مقابله با بحران کرونا شرکت طبیعت زنده که یکی از تولیدکنندگان فعال و مطرح استان می باشد، با اختصاص یک میلیارد ریال کمک های غیرنقدی، به این کمپین پیوست.

اتاق یاسوج با تجمیع کمک های فعالان اقتصادی استان، اقلام مورد نیاز را در اختیار کادر درمانی بیمارستان‌ها،مراکز پزشکی و اقشار ضعیف و کم درآمد در تمامی شهرستان های استان قرار خواهد داد.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج به عنوان حامی کمپین نفس در استان کهگیلویه و بویراحمد، تاکنون کمک هایی به ارزش ۷ میلیارد ریال را با کمک اتاق ایران و کمپین نفس در سطح استان توزیع کرده است و با توزیع اقلام اهدایی شرکت طبیعت زنده نیز جمع این کمک ها به «۸ میلیارد ریال» خواهد رسید.

  • نویسنده : سیدعلیرضاکشاورز