هیأت رئیسه، اساتید و کارمندان دانشگاه ٱزاد اسلامی واحد دهدشت باحضور در دفتر حجت‌الاسلام والمسلمین وحدانی امام جمعه شهر دهدشت سال نو و انتصاب وی را به امام جمعه شهر دهدشت را تبریک گفتند.

به گزارش امیددنا، هیأت رئیسه، اساتید و کارمندان دانشگاه ٱزاد اسلامی واحد دهدشت باحضور در دفتر حجت‌الاسلام والمسلمین وحدانی امام جمعه شهر دهدشت سال نو و انتصاب وی را به امام جمعه شهر دهدشت را تبریک گفتند.

دکتر یوسف عمرانی نژاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت، ضمن  تبریک انتصاب امام جمعه محترم  گفت : دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت فرصتی مطلوب برای شهروندان شهرستان کهگیلویه  و مناطق همجوار برای تحصیل دانش در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد در مجموعه ای از رشته‌ها و گرایش ها را فراهم نموده ،.
وی افزود؛این مجموعه علمی رابزرگترین و تاثیرگذارترین مجموعه علمی و فرهنگی  شهرستان می باشد و پتانسیل ایفای  بیشترین نقش را در مسائل فرهنگی و پژوهشی دارا می باشد.

امام جمعه دهدشت  در این دیدار با تبریک سال نو برای دانشگاهیان از حضور آنها قدردانی   و تشکر  کرد.
حجت الاسلام والمسلمین وحدانی امام جمعه دهدشت گفت :نقش دانشگاه آزاد اسلامی در مسائل علمی و فرهنگی شهر بسیار پررنگ است و. مجموعه به این بزرگی با کارکرد علمی آموزشی و فرهنگی باید تاثیر گذار ترین دستگاه باشد .
ایشان همچنین خواستار برگزاری کرسی های آزاد اندیشی با حضور روحانیون و افراد فاضل در دانشگاهها شد و گفت : در زمان کنونی که جوانان ما در جامعه و دانشگاهها با تهاجم شدید فرهنگی دشمن روبرو هستند باید با حضور روحانیون و افراد فاضل که از علم و دانش کافی در حوزه های مختلف برخوردار هستند به سوالات و شبهات قشر عظیم دانشجوئی جواب داده شود.

  • نویسنده : محسن زارعی
  • منبع خبر : ندای کهگیلویه وبویراحمد