به گزارش پایگاه خبری امید دنا،عبدالعلی رحیمی نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه کوار،سروستان و خرامه و اشکان کاظمی فرماندار کوار و هیات همراه با رستاد ،مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار آقای رستاد ضمن خوشامدگویی به نماینده محترم مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه کوار،سروستان و خرامه […]

به گزارش پایگاه خبری امید دنا،عبدالعلی رحیمی نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه کوار،سروستان و خرامه و اشکان کاظمی فرماندار کوار و هیات همراه با رستاد ،مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار آقای رستاد ضمن خوشامدگویی به نماینده محترم مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه کوار،سروستان و خرامه و فرماندار کوار بیان داشت: متاسفانه امسال عملا خرید گندم و دانه های روغنی از کشاورزان عزیز استان با شیوع بیماری کرونا، ویروس منحوس کووید۱۹ همراه شده و این بیماری مشکلات عدیده ای در خصوص فصل برداشت وخرید گندم تضمینی ودانه های روغنی بوجود آورده است .

ایشان در ادامه در خصوص فصل برداشت و خرید گندم از کشاورزان در استان و نحوه توزیع گندم و آرد بالاخص حوزه کوار ،سروستان و خرامه بیانات مبسوطی ارائه و توضیح داد: امسال هیچگونه مشکلی در خصوص تامین آرد استان و کارخانجات آرد نخواهیم داشت.

  • نویسنده : محمدمحمدی زاده