به گزارش پایگاه خبری امید دنا ، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج طی حکمی دکتر آرین غلامیان را به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران منصوب کرد. در متن این حکم آمده است: جناب آقای دکتر آرین غلامیان، متخصص محترم جراحی فک و صورت، با سلام و احترام. با عنایت به تعهد، تخصص […]

به گزارش پایگاه خبری امید دنا ، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج طی حکمی دکتر آرین غلامیان را به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر آرین غلامیان،
متخصص محترم جراحی فک و صورت،
با سلام و احترام.
با عنایت به تعهد، تخصص و حسن سوابق جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاونین محترم بهداشتی و درمان دانشگاه به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران منصوب می‌شوید تا با توکل به خداوند سبحان و در چارچوب شرح وظایف ابلاغی و در راستای اهداف دولت تدبیر و امید انجام وظیفه نمایید.

امید است با اتکال به الطاف خداوند بزرگ و همکاری مجموعه تحت سرپرستی و با هماهنگی اینجانب و معاونین دانشگاه در جهت پیشبرد اهداف والای نظام سلامت گام بردارید.
توفیق جنابعالی را از خداوند بزرگ خواستارم.

دکتر آرین غلامیان متولد سال ۱۳۶۲ متخصص جراح زیبایی فک و صورت از پزشکان جراح زیبایی جوان و حاذق شهرستان گچساران میباشد.
ایشان از نخبگان سابق مدرسه علامه طباطبایی گچساران می باشد که دوران دانشجویی دندانپزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دوران تخصصی جراحی زیبایی فک و صورت را در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گذرانده است، دکتر ارین غلامیان استاد و هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بوده است.
همچنین لازم به ذکر است دکتر غلامیان در آزمون کنکور سراسری و همچنین آزمون ورودی تخصص از رتبه های ممتاز و برتر دانشگاه بوده است و ایشان در آزمون بورد تخصصی کشور دارای رتبه کشوری می باشد.

به گزارش امید دنا، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان همچنین از تلاش و زحمات دکتر سهراب صیدی، مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران تقدیر نمود.

  • نویسنده : محمدمحمدی زاده