سعادت صالحی نیا مسئول بسیج دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم را به جامعه فرهنگیان و اساتید استان تبریک گفت.

امیددنا

در این پیام آمده است: روز معلم فرصتی مناسب است تا قدردان معلمانی باشیم که شکل گیری شخصیت خود را مرهون آنانیم و به راستی معلمان معماران، آینده جامعه اند.

این روز نه تنها یادآور شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته‌ای است که در طول تاریخ در عرصه تعلیم و تربیت زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته اند بلکه یادآور دانش آموختگان رشد یافته در مکتب معرفتی کلاس های مدرسه است که با ایثار و از جان گذشتگی و شهادت خود بزرگترین درس را به همه ی ما دادند.

روز معلم امسال از همه ی سال های قبل متفاوت تر است؛ زیرا معلمانی که هرساله در چنین روزی، ایمان را بر لوح جان و ضمیر‌های پاک دانش آموزان در کلاس های حقیقی حک می‌کردند به سبب شرایط ویژه ای که بیماری کرونا در کشور به وجود آورده است از کلاس های درس به دور مانده اند ولی همچنان با روش های مختلفی در حال رساندن ندای فطرت به گوش دانش آموزان هستند.

اخلاق و معرفتی که در روح هر معلمی ریشه دارد گواه نگرانی و دغدغه این عزیزان برای دانش آموزانی است که به دور از درس و مدرسه در قرنطینه به سر می برند.

به نوبه خود و همه ی همکارانم در سازمان بسیج دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری، روز معلم را بر باغبانان صبور علم و دانش به ویژه معلمان دلسوز استان کهگیلویه و بویراحمد و بخصوص معلمان زحمتکش عشایری و مناطق محروم تبریک عرض می کنم و برای آنان و خانواده هایشان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم.

همیشه قدردان و سپاسگزار این ميراث داران انبياء الهي خواهیم بود.

  • نویسنده : محسن زارعی