ورزشگاهی در یکی از شهرهای استان کهگیلویه و بویر احمد سال‌ها است وضعیت نامناسبی دارد و مسئولان شهری و استانی نیز توجهی به آن ندارند.

به گزارش امیددنا؛به نقل از “ورزش سه”، شهرستان چرام یکی از شهرهای واقع از جنوب غربی ایران و در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد است که حدود 40 هزار نفر جمعیت دارد. این شهر خوش‌آب وهوا با جمعیت نسبتا زیاد از حدود 25 سال پیش صاحب یک زمین فوتبال شد اما عدم رسیدگی به چمن این مجموعه عملا آن را بلااستفاده کرده است.

 

 

 

سال 1375 بود که مسئولان شهری چرام اقدام به ساخت یک زمین چمن فوتبال کردند اما از آن زمان تاکنون به دلیل کمبود امکانات آبیاری این زمین چمن به صورت سنتی و با نیروی انسانی انجام می‌شود. این کار نه تنها باعث می‌شود آب زیادی هدر برود که چمن ورزشگاه نیز به طور کامل آب نمی‌خورد و مشکلات زیادی را برای جوانان بااستعداد این شهر ایجاد کرده است.

نکته قابل توجه اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد فوتبالیست‌های زیادی را در سال‌های گذشته به فوتبال ایران معرفی کرده و جالب‌تر اینکه چند فوتبالیست که حالا در لیگ دسته یک و دسته برتر فوتبال حاضر هستند از همین ورزشگاه چرام رشد کردند اما حالا چمن این ورزشگاه در آستانه نابودی است تا تنها دلخوشی جوانان این شهر هم از بین برود.

 

 

  • نویسنده : فرشیدپاداش
  • منبع خبر : ورزش 3