جلسه تجلیل از رئیس سابق این هیات آقای حیدری و معرفی رئیس جدید آقای مهدی پورابراهیم با حضور رئیس هیات کوهنوردی استان نایب رئیس و دبیر این هیات و کارگروه جدید هیات شهرستان برگزار شد . در این آیین به صورت رسمی طی حکمی اقای مهدی پورابراهیم به ریاست جدید هیات کوهنوردی شهرستان بویراحمد منصوب شد.

به گزارش امیددنا به نقل از سرپرست روابط عمومی هیات کوهنوردی شهرستان بویراحمد:جلسه تجلیل از رئیس سابق این هیات آقای حیدری و معرفی رئیس جدید آقای مهدی پورابراهیم با حضور رئیس هیات کوهنوردی استان نایب رئیس و دبیر این هیات و کارگروه جدید هیات شهرستان برگزار شد . در این آیین به صورت رسمی طی حکمی اقای مهدی پورابراهیم به ریاست جدید هیات کوهنوردی شهرستان بویراحمد منصوب شد.


مهدی پورابراهیم جوان 34 ساله هم استانی با کوله باری از تجربیات ، مرد شمار یک امداد و نجات استان نیز نام دارد ،
سابقه ۲۰ سال فعالیت در زمینه کوهنوردی
مدرس فدراسیون کوهنوردی ایران
مدرس امداد و نجات کشور و تیمهای واکنش سریع کشور در جمعیت هلال احمر
مسول پایگاه امداد کوهستان
مسئول فنی عملیات جستجوی اجساد جانباختگان سانحه هوایی تهران یاسوج
دارنده کلنگ برفی با گشایش دیواره بن رود بلند ترین دیواره ایران با ۱۷۰۰ متر طول و …
تنها گوشه ای از سوابق این جوان نخبه هم استانی ست
که باعث شده انتخاب شایسته ای باشد از جانب آقای قلی پور ریاست هیات کوهنوردی استان .

در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات جناب اقای حیدری و کارگروهای فعال و زحمتکش وی و همچنین مدیران باشگاهها که هیات شهرستان را تاکنون همراهی کردند جناب قلی پور با تشکر از هیات قبلی و همچنین هیات جدید جهت تشکیل جلسه و قول مساعدت و همکاری خواستار همکاری بیشتر و مدیریت کوهنوردان در راستای پیش برد کوهنوردی حرفه ای و جلو گیری از زمانهای سوخته در کوهنوردی شد همچنین از انتخاب خانم رنجبر به عنوان نایب رئیس شهرستان ابراز خورسندی و آرزوی هماهنگی و همکاری بیشتر نمودند .

 

  • نویسنده : محسن زارعی