از زمان شیوع ویروس کرونا، در ادارات مختلف تمهیدات خاصی برای فاصله گذاری اجتماعی اتخاذ شده است. به گزارش ریواس جنوب، در بانک ملی دهدشت و شعبه مرکزی اقدامی به نام کرونا و برای جلوگیری از شیوع کرونا صورت گرفته است که بیش از آنکه علیه کرونا باشد برای کرونا بوده و دقیقا مصداق آن چیزی […]

از زمان شیوع ویروس کرونا، در ادارات مختلف تمهیدات خاصی برای فاصله گذاری اجتماعی اتخاذ شده است.

به گزارش ریواس جنوب، در بانک ملی دهدشت و شعبه مرکزی اقدامی به نام کرونا و برای جلوگیری از شیوع کرونا صورت گرفته است که بیش از آنکه علیه کرونا باشد برای کرونا بوده و دقیقا مصداق آن چیزی است که کرونا دوست دارد.

در این شعبه در پیش روی همه کارمندان پلاستیکی نصب و آویزان شده است و قسمتی از آن را تقریبا به اندازه سر یک انسان باز کردند تا هر کس سوالی دارد از طریق این حفره سوال خود را مطرح کند.

مشابه این کار در برخی ادارات دیگر نیز صورت گرفته است و چندان جای انتقاد و ایراد نیست اما در قسمت جلو رییس در این بانک همه چیز فقط برای محافظت از رئیس مهیا شده است و بدون شک برای مشتری ها خطر آفرین است.

مردم برای دیدن رییس حتما باید پلاستیکی که اویزان شده است را رد کنند که به این طریق در ساعت چندین نفر با دستان خود این پلاستیک را لمس می کند و برای رد شدن باید از هم جدا کند و اتفاقا بعد از آن نیز باز هم آقای مدیر در فاصله چند متری با مشتری و ارباب رجوع قرار گرفته است.

برای رفتن به طبقه بالای این بانک نیز لمس این پلاستیک قطعی و اجتناب ناپذیر است.

بنابراین به نظر می رسد طبق آنچه که متخصصان برای جلوگیری از شیوع این ویروس اعلام کردند، این اقدام بانک چندان کارشناسی شده به نفع مردم نیست ولی برای محافظت از خود کارکنان و به خصوص رییس یکی از بهترین تدابیر است.

البته گزارشاتی نیز از نوع رفتار و نگاه بالا به پایین به مشتریان نیر در این بانک و البته رفتار همراه با متانت برخی از کارمندان نیز رسیده است که در صورت رسیدن اسناد اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است ریواس جنوب خطر این اقدام بانک ملی را از چندین پزشک متخصص جویا شده که همگی نظر  به تسریع شیوع کرونا با این روش دادند.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : ریواس جنوب