پایگاه خبری-امیددنا معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: مادری که دررودخانه شش‌پیر شهرستان سپیدان برای نجات فرزندانش به آب زده بود، غرق شد. پایگاه خبری امیددنابه نقل ازایرنا؛ سرهنگ کاووس محمدی، شنبه بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق‌شدگی یک فرد در رودخانه شش پیر شهرستان سپیدان، ماموران به […]

پایگاه خبری-امیددنا

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: مادری که دررودخانه شش‌پیر شهرستان سپیدان برای نجات فرزندانش به آب زده بود، غرق شد.

  1. پایگاه خبری امیددنابه نقل ازایرنا؛ سرهنگ کاووس محمدی، شنبه بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق‌شدگی یک فرد در رودخانه شش پیر شهرستان سپیدان، ماموران به همراه دیگر نیروهای امدادی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه ماموران مشخص شد، یک خانواده که برای تفریح به کنار رودخانه شش پیر رفته بودند، به دلیل غفلت والدین، هر سه فرزند دختر آنان به درون آب سقوط کردند.

محمدی ادامه داد: والدین با دیدن این صحنه سریعا وارد رودخانه شده و هر سه فرزند نوجوان خود را نجات دادند اما مادر این خانواده به دلیل خفگی در آب، جان خود را از دست داد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه جسد متوفی برای سیر مراحل قانونی تحویل پزشک قانونی شد، به خانواده‌ها هشدار داد که با توجه به بارندگی‌های اخیر و بالا آمدن آب سدها و رودخانه‌ها، از رفتن و نزدیک شدن به این محل‌ها جدا خودداری کنند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : ریواس جنوب