به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از اعزام چهار تیم امدادی به منطقه حفاظت شده خائیز جهت مهار آتش سوزی این منطقه خبر داد. امان الله جهان بین مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در گف و گو با پایگاه خبری-امیددنا: اظهار کرد: از دقایق اولیه آتش سوزی منطقه حفاظت […]

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از اعزام چهار تیم امدادی به منطقه حفاظت شده خائیز جهت مهار آتش سوزی این منطقه خبر داد.

امان الله جهان بین مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در گف و گو با پایگاه خبری-امیددنا: اظهار کرد: از دقایق اولیه آتش سوزی منطقه حفاظت شده کوه خائیز و درخواست کمک از طرف اداره محیط زیست، بلافاصله ۱۹ نفر از نیروهای امدادی، پرسنل و داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان کهگیلویه در قالب چهار تیم  به محل آتش سوزی اعزام شدند.

وی با بیان اینکه در زمینه امدادرسانی اطفاء حریق در حالت آماده باش هستیم، تصریح کرد: هم اکنون نیروهای هلال احمر در محل آتش سوزی در کنار نیروهای مردمی و سایر ادارت و ارگان ها در حال اطفاء حریق می باشند.

 

جهانبین افزود: یک نفر از نیروهای هلال احمر مصدوم ناشی از مهار آتش سوزی توسط امدادگران جمعیت هلال احمر به مرکز درمانی شهرستان کهگیلویه انتقال داده شد.

وی گفت: در همین راستا باتوجه به آتش سوزی دنباله دار در کوه های گچساران از صبح امروز تعداد دوتیم از نیروهای داوطلب و امدادگر و پرسنل در کنار سایر نیروها جهت مهار آتش سوزی اعزام شدند و در محل آتش سوزی حضور دارند.

جهانبین با توجه به زلزله ۴.۲ ریشتری امروز ظهر در دهدشت ،گفت: در حالی که نیروهای هلال احمر در حال اطفاء حریق هستند، اما گروه های ارزیاب طی بازرسی هایی که انجام دادند خوشبختانه تاکنون هیچ گونه گزارشی دال بر خسارت ارائه نشده و در حالت آمادگی کامل هستیم.

 

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا