نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه سوء استفاده از جایگاه و جعل مدرک از دلایل اعتراض به منتخب گچساران است، گفت: اخیراً تهدید معترضین به اعتبار نامه تاجگردون هم به دلایل قبلی اعتراض افزوده شده است. مجتبی رضاخواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگارپایگاه خبری-امیددنا:، با اشاره به اعتراضش به […]

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه سوء استفاده از جایگاه و جعل مدرک از دلایل اعتراض به منتخب گچساران است، گفت: اخیراً تهدید معترضین به اعتبار نامه تاجگردون هم به دلایل قبلی اعتراض افزوده شده است.

مجتبی رضاخواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگارپایگاه خبری-امیددنا:، با اشاره به اعتراضش به اعتبارنامه غلامرضاتاجگردون منتخب مردم گچساران در مجلس یازدهم اظهار داشت: این اعتراض از سوی من به همراه جمعی از نماینده‌ها صورت گرفته و در نامه‌‌ای که به رئیس شعبه 12 بررسی‌کننده اعتبارنامه آقای تاجگردونداشته‌ایم موارد اعتراضمان را بیان کردیم.

وی درباره دلایل این اعتراض گفت: جعلی بودن مدرک دکترا و ادعای ایشان درباره این مقطع تحصیلی، سوء استفاده از مسؤولیت و قدرت در راستای منافع شخصی و منطقه‌ای، سوء استفاده از مسؤولیتش در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و تخصیص اعتبارات حوزه انتخابیه‌اش که این اعتبار نسبت به دیگر مناطق بسیار قابل توجه است از دلایل اعتراض به اعتبارنامه منتخب گچساران است.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: تخصیص اعتبارات صورت گرفته به گچساران با سوء‌ مدیریت آقای تاجگردون در کمیسیون برنامه و بودجه به صورتی است که تخصیص این اعتبارات به شهرستان گچساران بین 80 تا 90 درصد بوده است در حالی که برخی مناطق بین 10 تا 20 درصد از اعتبارت خود را دریافت کردند.

رضاخواه خاطرنشان کرد: برخی انتصاباتی که آقایتاجگردون با سو استفاده از قدرت و جایگاهش توانسته در برخی شرکت‌ها و کارخانجات داشته باشد و به کار گماردن برخی از افراد منتسب به او در برخی پست‌ها سوء استفاده از قدرت محسوب می‌شود و همچنین اعمال برخی رفتارها که در شأن نمایندگی مجلس نیست که این موارد هم از دیگر دلایل اعتراض به اعتبارنامه آقای تاجگردون است.

وی گفت:‌ وقتی بحث اعتراض به اعتبارنامه منتخب گچساران در مجلس مطرح شد متأسفانه آقایتاجگردون حرکاتی را غیر از شأن نمایندگی انجام دادند؛ البته افرادی به صورت سازماندهی شده اقدام به تهدید معترضین به اعتبارنامه آقای تاجگردون کردند. این در حالی است که به هیچ وجه این اقدامات قابل قبول نیست.

وی گفت:‌استفاده از زور و قدرت برای جلوگیری از انجام وظیفه توسط نمایندگان یکی از مواردی است که معترضین به اعتبارنامه آقای تاجگردون به آن به شدت اعتراض دارند. این در حالی است که علاوه بر دلایل فوق که به اعتبارنامه آقای تاجگردون معترض بودیم دلیل جدیدی دیگری به نام تهدید جانی معترضین و خانواده‌هایشان به اعتبارنامه وی مطرح شده است.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا: علی‌اکبر کریمی، روح‌الله نجابت، علیرضا زاکانی، سیدنظامالدین موسوی، مالک شریعتی، احمد نادری، علی خضریان، مجتبی رضاخواهو اقبال شاکری از منتخبینی هستند که نسبت به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران اعتراض کرده‌‌اند.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : خبرگزاری فارس