فرماندار بهمئی از افزایش و تشدید محدودیت‌ها در برگزاری برنامه‌ها و مراسم ها دراین شهرستان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد. به گزارش پایگاه خبری-امیددنا: فرماندار بهمئی از افزایش و تشدید محدودیت‌ها در برگزاری برنامه‌ها و مراسم ها دراین شهرستان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد. سنایی گفت: با […]

فرماندار بهمئی از افزایش و تشدید محدودیت‌ها در برگزاری برنامه‌ها و مراسم ها دراین شهرستان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:

فرماندار بهمئی از افزایش و تشدید محدودیت‌ها در برگزاری برنامه‌ها و مراسم ها دراین شهرستان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

سنایی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و بحرانی بودن اوضاع در برخی شهر‌های همجوار، شهروندان بهمئی از شرکت در مراسم ها، جشن‌ها و سفر‌های غیر ضرور و تردد‌های بی مورد به این شهرها تا اطلاع ثانوی بپرهیزند.

حکمت الله سنایی با بیان اینکه به منظور حفظ سلامت شهروندان و با توجه به شیوع کرونا، بیشتر برنامه‌ها در شهرستان بهمئی لغو شده ،اقامتگاه‌ها و مناطق گردشگری هم تعطیل هستند.افزود: کنترل ورودی شهر، جلوگیری از رفت و آمد‌ها به داخل شهر و اعلام توصیه‌های مکرر وزارت بهداشت برای فرهنگ سازی در این مورد، از جمله اقدامات انجام شده برای پیشگیری از انتشار کرونا ویروس است.

گفتنی است روز گذشته با اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان، ۱۰ مورد از تست‌ کرونای اهالی منطقه گچ بلند، در فاصله ۷ کیلومتری شهر لیکک ،مرکز شهرستان بهمئی در ۲۴ ساعت اخیر مثبت اعلام شده است.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : دهدشت نیوز