امام جمعه قلعه رئیسی گفت: دود ناهماهنگی بین ادارات خدمات رسان شهرستان کهگیلویه، به چشم مردم چاروسا و دیشموک می رود. به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:ا، حجت‌الاسلام اسماعیل صلواتی، ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه قلعه‌رئیسی با توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: در آستانه مرگ سختی‌ها به انسان روی می‌آورد، به طوری که ،عقل […]

امام جمعه قلعه رئیسی گفت: دود ناهماهنگی بین ادارات خدمات رسان شهرستان کهگیلویه، به چشم مردم چاروسا و دیشموک می رود.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:ا، حجت‌الاسلام اسماعیل صلواتی، ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه قلعه‌رئیسی با توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: در آستانه مرگ سختی‌ها به انسان روی می‌آورد، به طوری که ،عقل و همه قوای او از کار می‌افتند.

امام جمعه قلعه رئیسی،اشاره به آغاز به کار مجلس یازدهم،چنین عنوان کرد:نمایندگان باید دردشناس و دلسوز مردم باشند و برای مردم کار کنند، با مردم  ارتباط داشته باشند ساده زیست باشند، از رفتارهای لجوجانه جناحی خودداری کنند، اهل معامله، رشوه ،نباشند، بر اساس مصالح کشور قانون گذاری کنند، مواضع امام، انقلاب و ولایت راتقویت کنند،از بچه های انقلابی حمایت کنند، این مجلس باید بتواند زمینه تحقق گام دوم انقلاب رافراهم کند و اهداف شهید حاج قاسم سلیمانی را تکمیل کند.

وی افزود: مظلومیتی که حاج قاسم سلیمانی، در وصیت نامه اش برای رهبر معظم انقلاب اشاره کرد را چاره اندیشی کنند و نگذارند امر ولی بر زمین بماند.

صلواتی، خطاب به مدیران استان چنین تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب سال را سال جهش تولید، نام گذاری کردند، اشکالات متعددی در بروکراسی تولید و کسب کار اقتصاد ایران وجود دارد، یکی اخذ مجوزهای لازم است.متاسفاته صدها نوع ضوابط مربوط به صدور مجوز برای انواع فعالیت های کشاورزی، صنعتی و خدماتی در کشور تعریف شده که بین دستگاه ها پراکنده است، کثرت این مجوزها نمی گذارد مردم به سراغ تولیدبروند.

امام جمعه قلعه رئیسی، یادآور شد: بعد از این نوبت دریافت مجوزها و پروانه‌های بهره برداری است،خدا نکند فعالیتی یا شغلی به دریافت پروانه ساخت از شهرداری یا برق و آب نیاز داشته باشد،تا این مجوزها را بگیرند، ارباب رجوع را خسته می کنند.مصیبت عظما برای تولیدکنندگان دریافت وام و تسهیلات است. ثبت مالکیت و پرداخت مالیات از دیگر مصائب تولیدکنندگان است.

وی تاکید کرد: اعظم همه این مصائب این است که حتما نیاز به سفارش داشته باشید تا کار انجام شود، استاندار متدین ما،شما به مقدسات قسم  هم این مصائب تولیدکنندگان و هم به این مدیران نیاز به سفارش  خاتمه دهید و تولیدکنندگان هر جا ببینید مدیری نیاز به سفارش دارد و کارتان را بر اساس قانون  انجام نمی دهد مستند به بنده اطلاع دهید از همین تریبون این مدیر را معرفی می کنم.

وی به ناهماهنگی بین ادارات خدمات رسان، اشاره کرد: یک ناهماهنگی بین نهادهای مخابرات، اداره راه و راهداری، آب و فاضلاب شهری و روستایی ، اداره گاز و شهرداری ها وجود دارد که دودش به چشم مردم چاروسا و دیشموک می رود. متاسفانه فیبر نوری مکرر قطع می شود،عاملش یکی از این نهادها است یا قطعی فیبر نوری خطوط تلفن همراه ثابت و اینترنت هر دو تا بخش قطع می شود.مسئولان با هم هماهنگ باشید.برای عملیات های خاک برداری از همدیگر استعلام بگیرید و این همه باعث آزار و اذیت مردم نشوید و ای کاش وزیر جوان وزارت ارتباطات دولت تدبیر و امید،ازگرفتاری های و مشکلات مردم، جوانان مناطق چاروسا و دیشموک موقع قطع فیبر نوری خبر داشت.

وی با بیان این که رسیدن نفت کش های ایران به ونزوئلا، دوران بی اعتبار سازی تهدیدات نظامی آمریکا را آشکارتر کرده است، خاطرن شان کرد:  ترامپ،حالا نمی تواند مانع کشتی های ما کنار گوشش شود،ساخت پالایشگاه خلیج فارس نشان داد که این روحیه انقلابی و مدیریت انقلابی است که می تواند ما را از وابستگی به خودکفایی و صادر کنندگی برساند، این یعنی سپاه با موشک هایش عین الاسد، را که اتاق جنگ آمریکا در عراق و منطقه بود می زند و با رساندن بنزین محصول ستاره خلیج فارس ،وزارت خزانه داری آمریکا که اتاق جنگ اقتصادی اوست راهدف قرار می دهد.

صلواتی ادامه داد: آنچه که امروز در آمریکا، رخ می دهد آموزهای لیبرال دموکراسی غرب و تحقق نظریه آمریکای در حال افول است .واقعیت آمریکا بدون نقاب و روتوش همین است، از جمله عوامل تسریع کننده افول آمریکا، همین ترامپ احمق و شکست ها از ایران ،روسیه ،چین، کره شمالی و بنای ایجاد شده بر اساس جنایت ،خیانت، قتل، کشتار و ظلم است، این سنت الهی است که آمریکا قطعا نابود می شود و دنیا بدون آمریکا در حال تحقق شدن است.

امام جمعه قلعه رئیسی تبیین کرد: مدیران و مسئولان، در حکومت توحیدی و نظام ولایی جمهوری اسلامی، نماد و نشانه حاکمیت آرمان ها هستندو ضعف، موفقیت اثرگذاری  و شکست این نظام در مرحله اول، متوجه مسئولان و مدیران  است .در این نظام مسئولان روی سفره امام و شهیدان و انقلاب و نظام نشسته اند حقوق و مزایا و ارتزاق مسئولان و مدیران ،به برکت انقلاب ونظام ،امام ، شهیدان و ولایت است.

وی افزود: حق خداوند متعال و انبیاء ، اولیاء الهی ، قرآن و عترت ،امام  شهیدان و ولایت این است، که مدیران و مسئولان به احکام شرع به واجبات دین وترک محرمات و مناسبت های نظام و انقلاب اهمیت بدهند.شعار الهی را تعظیم نمایند ،وقتی مسئولان به نماز  اهمیت نمی دهند در نماز جماعت ها و جمعه ها شرکت نمی کنند به مراسمات ملی و مذهبی اهمیت نمی دهند این مدیران لایق مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی نیستند و دریافت حقوق و مزایای آنان محل اشکال است.
جای تاسف اینجاست که صلاحیت این مدیران توسط نهادهای نظارتی و اطلاعاتی مورد تایید قرار می گیرد.

صلواتی بیان کرد: مدیری که به شعار دینی اهمیت نمی دهد به نماز،نماز جماعت و جمعه اهمیت نمی دهد، در مناسبت های ملی و مذهبی شرکت نمی کند،در مراسم ارتحال امام راحل شرکت نمی کنند، بعضا در کنار خانوادشان در تفرج گاه ها به شادی، تفریح و سرگرمی مشغول هستند. آیا این مدیر التزام به اسلام، نظام، انقلاب ،خط امام و شهیدان دارد ؟اگر ندارد چرا تایید شود؟ امام راحل و عظیم الشان فرمودند: نگذارید این انقلاب به دست نامحرمان و نااهلان بیافتد، پذیرش مسئولیت در نظام قسمتی از بار این نظام به دوش این مدیر است و حقیقتا تایید چنین مسئولانی برای نظام جمهوری اسلامی دادن مسئولیت به نامحرم و نااهل است ،این خیانت به جمهوری اسلامی ،خیانت به راه  امام و شهیدان است.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : خبرگزاری فارس