نماینده مردم کهگیلویه، لنده،چرام،بهمئی، با تاکید،بر نقش عظیم جوانان در جلوگیری و کنترل آتش سوزی، اخیر هم در کوه خائیز کهگیلویه و هم ارتفاع دیل گچساران، گفت: این تلاش و مجاهدت نمونه بارزی از طبیعت دوستی مردم کهگیلویه و بویراحمد است. عصر امروز حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد، در تماس تلفنی با خانواده البرز […]

نماینده مردم کهگیلویه، لنده،چرام،بهمئی، با تاکید،بر نقش عظیم جوانان در جلوگیری و کنترل آتش سوزی، اخیر هم در کوه خائیز کهگیلویه و هم ارتفاع دیل گچساران، گفت: این تلاش و مجاهدت نمونه بارزی از طبیعت دوستی مردم کهگیلویه و بویراحمد است.

عصر امروز حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد، در تماس تلفنی با خانواده البرز زارعی کوهنورد مصدوم شده هم استانی، در آتش سوزی های اخیر استان، وضعیت و شرایط این بیمار را پیگیری کرد.

نماینده مردم کهگیلویه،لنده،چرام،بهمئی، با تاکید بر نقش عظیم جوانان در جلوگیری و کنترل آتش سوزی، اخیر هم در کوه خائیز کهگیلویه و هم ارتفاع دیل گچساران، گفت: این تلاش و مجاهدت نمونه بارزی از طبیعت دوستی مردم کهگیلویه و بویراحمد است.

حجت الاسلام موحد در این تماس تلفنی، جویای سلامتی و روند درمانی این بیمار شد و با توجه به اعزام و ادامه درمان این بیمار، در اصفهان قول مساعد پیگیری و رسیدگی بهتر را از طریق وزارت بهداشت و درمان را داد.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تقدیر و تشکر تمامی جوانان و عزیزانی که در مهار آتش سوزی های اخیر استان، فعالیت نمودند، گفت: جناب آقای زارعی ایثارگری محبوب و قابل ستایش است.

چند روز قبل البرز زارعی کوهسرک” ۲۸ ساله از داوطلبان مهار آتش‌سوزی “دیل” از چند ناحیه دچارسوختگی شده بود.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : دهدشت نیوز