از طریق یک نماینده یا دونماینده حل نمی‌شود، بلکه آموزش یاران باید از طریق نمایندگان حوزه انتخابیه خود آنها را در جریان این موضوع قرار دهند. جمعی از آموزش یاران نهضت سوادآموزی،صبح امروز یکشنبه برای رسیدگی به وضعیت استخدامی خود مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.بر پایه گزارش رسیده به پایگاه خبری-امیددنا:یشتر این آموزش یاران […]

از طریق یک نماینده یا دونماینده حل نمی‌شود، بلکه آموزش یاران باید از طریق نمایندگان حوزه انتخابیه خود آنها را در جریان این موضوع قرار دهند.
جمعی از آموزش یاران نهضت سوادآموزی،صبح امروز یکشنبه برای رسیدگی به وضعیت استخدامی خود مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.بر پایه گزارش رسیده به پایگاه خبری-امیددنا:یشتر این آموزش یاران که شناختی از پیگیری حجت الاسلام موحد داشتند ،خواستار حضور وی در این جمع شدند.

منتخب مردم کهگیلویه بزرگ، در مجلس شورای دقایقی بعد در میان آنها حضور یافت.
حجت الاسلام موحد خطاب به آموزش یاران گفت:مشکل شما از طریق یک نماینده یا دونماینده حل نمی‌شود، بلکه آموزش یاران باید از طریق نمایندگان حوزه انتخابیه خود آنها را در جریان این موضوع قرار دهند.
وی افزود:حضور اعضای هیئت رئیسه در این جمع و دستور لازم برای به صحن آوردن موضوع بعنوان طرح یک فوریتی، دوفوریتی و یا سه فوریتی و پیگیری ازطریق کمیسیون آموزش به حل مشکل استخدامی شما کمک خواهد کرد.

یکی از این آموزش یاران در گفت اظهار داشت: ما نسبت به وضعیت استخدامی خود معترض هستیم، بارها مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کرده ایم و نمایندگان به ما وعده دادند که مشکلات ما را حل می کنند ولی هنوز مشکل ما حل نشده است.

این آموزش یاران نهضت سوادآموزی با حضور مقابل ساختمان پارلمان خواستار تبدیل وضعیت خود شدند.

برپایه گزارش صدای جنوب، این نخستین تجمع در مقابل مجلس یازدهم است.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : دهدشت نیوز