حسین کلانتری،  روز چهارشنبه در گفت وگو با پایگاه خبری-امیددنا: اظهار داشت: بنا به قولی که در روز خبرنگار سال گذشته به خبرنگاران استان داده شد، به زودی عملیات اجرایی این ساختمان در ۲ طبقه آغاز و تاپایان سال به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: ساختمان خانه مطبوعات استان در زمینی به مساحت ۲۰۰ متر مربع، واقع در فضای کتابخانه هنرهای زیبا در خیابان شهید مطهری شهر یاسوج که متعلق به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است، احداث می شود.

حسین کلانتری،  روز چهارشنبه در گفت وگو با پایگاه خبری-امیددنا:اظهار داشت: بنا به قولی که در روز خبرنگار سال گذشته به خبرنگاران استان داده شد، به زودی عملیات اجرایی این ساختمان در ۲ طبقه آغاز و تاپایان سال به بهره برداری می رسد.

وی بیان کرد: این ساختمان  متعلق به اصحاب رسانه خواهد بود و امید است با گردهمایی ها و برگزاری نشست های هم اندیشی در این مکان در راستای توسعه استان گام بردارند.

کلانتری با اشاره به برگزاری جلسات متعدد جهت احداث ساختمان خانه مطبوعات، گفت: مقرر شد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ظرف مدت سه روز نسبت به جمع آوری انشعابات در مسیر ورودی این مکان با همکاری دستگاه ذی ربط اقدام کند.

وی تصریح کرد: با هماهنگی امور عمرانی استانداری در تامین ماشین آلات مورد نیاز مسیر ورودی خیابان مطهری  نیز بازگشای خواهد شد.

کهگیلویه و بویراحمد با ۷۱۳ هزار نفر جمعیت دارای پنج روزنامه، ۱۷ هفته نامه، پنج ۲ هفته نامه، ۲ ماهنامه، ۶ فصلنامه و ۳۴ سایت و پایگاه خبری مجوزدار است.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : ایرنا