به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:امام جمعه قلعه رئیسی گفت: چرا باید یک منطقه در طول یک هفته چندین مرتبه آب و برق آن قطع باشد.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا از چاروسا، حجت الاسلام اسماعیل صلواتی در خطبه های نماز جمعه قلعه رئیسی با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوا الهی با بیان اینکه زمین فردای قیامت اعمال نیک و بد انسان را گزارش می کند،تصریح کرد: زمین هم برای خودش شعور و علم دارد،هر عملی که بر آن واقع می شود، می فهمد، خیر شرش را تشخیص می دهد، آن را برای روز ادای شهادت تحمل می کند.

خطیب جمعه قلعه رئیسی به سال روز ترور نافرجام رهبر معظم انقلاب اشاره و با بیان اینکه اراده خداوند متعال بر این بود، که ایشان را برای اعتلای اسلام، قرآن و انقلاب حفظ نماید، بیان کرد: امروز این وجود مبارک یک نعمت بزرگ برای انقلاب و نظام است ،خدای متعال را بخاطر این نعمت ارزشمند شاکریم.

وی به هفته حقوق بشر آمریکایی اشاره و یادآور شد: تیرماه برای ایرانیان ماه تلخ و دردناک است،سرشار از حوادث ترور و کشتار توسط آمریکاومزدورانش از ترور رهبر معظم انقلاب تا شهادت شهید بهشتی و 72تن از یاران شان ،ترور آیت الله صدوقی است و حقوق بشر آمریکایی محصول تفکر فرهنگ غرب است ،همه ما شاهد نقض حقوق بشر هم در داخل آمریکا هستیم ،مثل نقض حقوق سیاه پوستان و هم در خارج آمریکا در طول 75 سال اخیر به صدها کشور حمله کرده و سفار ت خانه ها این کشور مرکز دخالت و تجاوز به حقوق بشر و هتک حرمت به نوامیس مردم و مرکز فساد و فحشاء است.

صلواتی، با بیان اینکه آمریکا در حق مردم بیش از صدها مورد خیانت انجام داد، عنوان کرد: تاسیس سازمان ساواک، حمایت از منافقین، حمایت از رژیم صدام، اعمال تحریم های ظالمانه چهل سال انقلاب، ترور  دانشمندان ایرانی و ترور سردار سلیمانی گوشه ای از خباثت های این کشور است و این لکه ننگین ، مایه شرمساری دنیاست که این آمریکا مدعی طرفدار حقوق بشر باشد.

خطیب جمعه قلعه رئیسی خطاب به مسئولان استانی و شهرستانی در خصوص مشکلات بخش چاروسا و شهر قلعه رئیسی متذکر شد ،گفت: نماینده محترم ،ولی فقیه، استاندار محترم و مسئولان استان ،مردم مومن و انقلابی و محروم چاروسا زیر بار سنگین بعضی از مدیران ناکارآمد له می شوند،منطقه ما از شر ویروس منحوس کرونا در امان است اما از مصیبت مدیران ضعیف و ناکارآمد آرامش و آسایش ندارند، متاسفانه آب شهر بیش از ۲۴ ساعت قطع می شود، در طول هفته هم مرتب قطع است، برق منطقه مکرر قطع می شود وسایل برقی مردم در اثر نوسانات و قطعی مکرر برق می سوزد. خطوط تلفن همراه، ثابت و اینترنت قطع می شود، سارقان با امنیت کامل در طول دو هفته از یک منطقه سیم و کابل و تاسیسات  تابلوی برق و آب را به سرقت می برند، امیدواریم جهت حل مشکلات این منطقه توجه ویژه شود.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : خبرگزاری فارس